14 inç ve 16 inç MacBook Seri Üretime Geçiyor

14 inç ve 16 inç MacBook Seri Üretime Geçiyor
Apple'ın yaklaşmakta olan 14 inç ve 16 inç MacBook Pro'nun sonsuzluk gibi hissettirdiği söylentileri var, ancak lansmanlarının yakın olması bekleniyor....

Apple'ın yaklaşmakta olan 14 inç ve 16 inç MacBook Pro'nun sonsuzluk gibi hissettirdiği söylentileri var, ancak lansmanlarının yakın olması bekleniyor. Birden fazla rapor, Apple'ın yeni iPhone'lar, Apple Watch'lar ve AirPod'lar dahil olmak üzere yoğun bir sonbahar sezonu planladığını öne sürdü.

Yepyeni bir mini LED ekrana, güncellenmiş bir tasarıma ve daha güçlü bir Apple silikon çipine sahip olması beklenen 14 inç ve 16 inç MacBook Pro, yıl sonundan önce piyasaya çıkacak. Dizüstü bilgisayarların üretiminin yılın üçüncü çeyreğinde başladığı yaygın olarak bildirildi ve DigiTimes'ın bugünkü raporu bu raporları doğruladı.

DigiTimes tarafından daha önce yayınlanan bir rapor, yeni dizüstü bilgisayarların muhtemelen yaklaşan iPhone 13 ve Apple Watch Series 7 ile birlikte Eylül ayında piyasaya sürüleceğini belirtti. beklenen Eylül iPhone açılış konuşmasına dahil etmektense.

Geçen hafta Apple, Avrasya veritabanına Mac'ler ve Apple Saatleri de dahil olmak üzere birden fazla yayınlanmamış ürünü sundu. Dosyalama yalnızca modelin kimliklerini içeriyor olsa da, bunların yakında çıkacak MacBook Pro'lar ve Apple Watch Series 7 olması muhtemel.

Bununla birlikte, Apple yeni dizüstü bilgisayarları piyasaya sürmeye karar verdiğinde, yüksek talep görmeleri bekleniyor. Apple'ın dizüstü bilgisayarlar için mini LED ekranlar için ek üretim kapasitesi sağlamak için 200 milyon dolardan fazla yatırım yaptığı ve tedarik zinciri için aktif olarak ek tedarikçiler aradığı bildiriliyor.

Son Haberler