Adobe, iPad'in Photoshop Sürümüne Kullanışlı Olan Araçalarını Kullanıma Sunuyor

Adobe, iPad'in Photoshop Sürümüne Kullanışlı Olan Araçalarını Kullanıma Sunuyor
Medya, fotoğrafçılık ve grafik tasarım sektöründe aktif olarak yer alan biriyseniz, görüntüdeki bir nesneyi kaldırmak ve bazen arka planını tamamen...

Medya, fotoğrafçılık ve grafik tasarım sektöründe aktif olarak yer alan biriyseniz, görüntüdeki bir nesneyi kaldırmak ve bazen arka planını tamamen değiştirmek gibi durumlarla veya poster veya çizim düzenleme gibi tasarım sorunlarıyla karşılaşmış olabilirsiniz. . Tüm bu sorunları çözmeyi düşünürken aklınıza bir isim gelebilir ve o da 'Adobe Photoshop'tur. Adobe Photoshop piyasaya sürülmesinden bu yana grafik endüstrisinde devrim yarattı. Son 31 yılda Adobe Photoshop, benzersiz ve etkili özellikleri sayesinde geniş bir kullanıcı tabanı elde ederken, sürümlerini Apple iPad gibi birden fazla cihazda yayınlamayı başardı.

Adobe Photoshop'un sunduğu özelliklerden bahsederken en çok öne çıkan isimler Sihirli Değnek ve İyileştirme Fırçası aracı olacak. Bu özelliklerin her ikisi de uzun süredir Adobe Photoshop PC sürümünde bulunuyor. Ancak bu özellikler, uzun zamandır beklenen bu iki özelliğin yanı sıra uygulamada daha ilginç değişiklikler getiren Photoshop'un iPad sürümünün son güncellemesine kadar Adobe Photoshop iPad sürümünde yayınlanmadı.

Kullanıcılar bu özelliklerin her ikisini de Apple Pencil ile kullanabilecekler, bu özelliklerin her ikisi de görüntülerdeki kusurları düzeltmek için kullanılıyor. Kullanıcılar iPad'de bu özellikleri kullanarak, görüntüden örneklenmiş pikseller alarak kusurları düzeltecek ve ardından rötuş gerektiren kısımlara karıştıracaklar. Bunun dışında, bu özellikler, kullanıcıların Adobe Photoshop iPad sürümünde arka plan nesnelerini ayıklama, görüntüyü tolerans için ayarlama, renge göre alanlar seçme ve düzensiz şekilli alanlar seçme gibi işlemleri yapmasına da olanak tanıyacak ve bunların tümü Adobe Photoshop iPad sürümünde kesinliği ve görüntü sonucunu artıracaktır.

Yeni güncelleme, kullanıcıların iPad'lerini HDMI veya C tipi USB kablosu aracılığıyla monitörlere ve Televizyonlara yansıtmalarına olanak tanıyan ve böylece çok daha büyük bir ekranda arkaya yaslanıp düzenleme veya tasarım yapmalarına olanak tanıyan 'Tuval projeksiyonu' adlı başka bir ilginç özellik getirdi. tecrübe etmek.

Bu yeni özelliklerin yanı sıra, iPad'de Photoshop'un önümüzdeki aylarda piyasaya sürmeyi planladığı uzun bir liste özelliği var.

Bunlardan ilki, kullanıcının en sevdiği gökyüzü değiştirme özelliğinde, güncellemenin ardından kullanıcılar yeni uzun bir gökyüzü listesine sahip olurken, aynı anda 5000 gökyüzünü içe aktarabilmelerine izin veriyor. Bağımsız bir Bezier tutamacı ve Yeni Photoshop keşif paneli ile yeni bir 'Çözgü Dönüştür' de listeye dahil edilmiştir.

Bu planlanmış özellikler, iPad'in Photoshop sürümünde zaten en üst düzeyde olan kullanıcı deneyimini kesinlikle artıracaktır.

Son Haberler