AirPods 3 Tanıtıldı; İşte Detaylar

AirPods 3 Tanıtıldı; İşte Detaylar
Apple, Ekim ayındaki özel etkinliği sırasında nihayet popüler kablosuz kulaklıklarının üçüncü neslini tanıttı. AirPods 3, AirPods Pro'yu temel alan...

Apple, Ekim ayındaki özel etkinliği sırasında nihayet popüler kablosuz kulaklıklarının üçüncü neslini tanıttı. AirPods 3, AirPods Pro'yu temel alan yeni bir tasarıma sahiptir, ancak bu sefer evrensel bir uyum ve Uzamsal Ses desteği ile geliyor.

AirPods 3, daha kısa gövdesi, daha fazla kulak içi tasarımı ve yeni pil kutusuyla AirPods Pro'ya oldukça benziyor. Ancak AirPods Pro'dan farklı olarak, yeni giriş seviyesi AirPod'lar, ayarlanabilir silikon uçlar yerine evrensel bir uyum sağlar.

Sonuç olarak, AirPods 3, AirPods Pro ve AirPods Max'e özel olarak kalan Aktif Gürültü Önleme veya Şeffaflık Modu gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir. Ancak, AirPod'ların giriş seviyesi modeli için bir ilk olan Spatial Audio'ya sahipler. Yeni sensörler sayesinde AirPods 3, sürükleyici bir surround ses deneyimi yaratmak için kullanıcının baş hareketlerini algılar.

Apple, pil ömrünü tam şarjla 6 saate çıkardı ve AirPods 3 artık ağımı ve MagSafe şarj cihazını resmi olarak destekliyor.

AirPods 3'ün fiyatı 179 dolar ve bugün ön sipariş için hazır olacak.

Son Haberler