Apple Arcade, Kataloğunda Orijinal ve Klasik Oyunlarla 200 Oyun Sayısına Ulaştı

Apple Arcade, Kataloğunda Orijinal ve Klasik Oyunlarla 200 Oyun Sayısına Ulaştı
CNET tarafından belirtildiği gibi, Apple'ın oyun platformu, Super Stickman Golf 3'ün kataloğa eklenmesinin ardından Cuma günü 200 oyun sayısına ulaştı....

CNET tarafından belirtildiği gibi, Apple'ın oyun platformu, Super Stickman Golf 3'ün kataloğa eklenmesinin ardından Cuma günü 200 oyun sayısına ulaştı. Apple Arcade 2019'da piyasaya sürüldüğünde, yaklaşık 100 özel oyun mevcuttu, ancak Apple zaten her hafta yeni oyunların ekleneceğine söz vermişti.

Apple, özel oyunlara ek olarak, bu yıl Apple Arcade için “Zamansız Klasikler” ve “App Store Harikaları” olmak üzere iki yeni oyun kategorisi duyurdu. Apple Arcade'e Nisan ayından bu yana, Monument Valley, Cut the Rope, Fruit Ninja ve Angry Birds gibi oyunlar da dahil olmak üzere 30'dan fazla klasik oyun eklendi.

Bu, Apple'ın oyun hizmeti için iki yönlü bir yaklaşımla büyük bir hamleyi işaret ediyor. İlk olarak, yeniden düzenlenmiş iOS klasiklerinin büyük listesi, hem orijinalleri oynayacak kadar yaşlı hem de ilk kez kontrol eden yeni kullanıcılar için kesinlikle bir hit olacaktır.

Apple Arcade ile kullanıcılar, katalogda bulunan tüm oyunları reklam veya uygulama içi satın alma olmadan indirebilir ve oynayabilir. Çoğu oyun iPhone, iPad, Apple TV ve Mac'te oynanabilir.

Son Haberler