Apple, Bu Yıl Planlanan İki Büyük Lansman Etkinliğine Sahip Olabilir, İşte İddia Raporları

Apple, Bu Yıl Planlanan İki Büyük Lansman Etkinliğine Sahip Olabilir, İşte İddia Raporları
Apple'ın tedarik zinciri hakkında bilgisi olan kaynaklar, California merkezli devin bir etkinlikte çok sayıda ürünü açıklamayabileceğini, bu yüzden şirketin...

Apple'ın tedarik zinciri hakkında bilgisi olan kaynaklar, California merkezli devin bir etkinlikte çok sayıda ürünü açıklamayabileceğini, bu yüzden şirketin iki tane planlıyor olabileceğini ortaya çıkardı.

Mashable haberine göre, çoğu analist Eylül ayının üçüncü haftasında yapılması beklenen tek bir Apple etkinliğinden bahsetmesine rağmen, bir rapor firmanın her şeyi tek bir etkinlikte sergilemeyebileceğini iddia etti.

Ancak, herkes raporun iddialarına ikna olmuş gibi görünmüyor. Aslında beklenen, Apple'ın iPhone 13 serisi, ardından iPad 9, Apple Watch Series 7 ve AirPods 3 gibi ürünleri tanıtmak için bir Eylül etkinliği düzenleyebilmesi.

Apple daha sonra Kasım ayının başlarında M1X MacBook Pro ailesini ve dolayısıyla iPad mini 6'yı duyurmak için ayrı bir brifing ve lansman etkinliği düzenleyebilir. pazarlama nedenleri.

Raporun iddialarının iki Eylül olayıyla ilgili doğru olduğunu varsayarsak, yine de Apple adına uygun bir hamle olacak. İlk olarak, insanlar bir dizi ürün duyurusuna tanık olmayı bekler ve bunları tek bir etkinlik sırasında sergilemek, izleyicilerin tüm etkinliği açmak için geçen süreye ilgi duymayabileceği anlamına gelir.

Apple etkinliği kısa ve öz yapmayı seçerse, şirket her ürün özelliğine belirtilen zamanı vermeyebilir, bu da bazı önemli satış noktalarını dışarıda bırakabilir ve gelecekteki müşterilerin cesaretini kırabilir.

Son Haberler