Apple iPhone 13 Tanıtım Tarihi Kesinleşti! iPhone 13 Özellikleri Resmi Olarak Duyurulacak!

Apple iPhone 13 Tanıtım Tarihi Kesinleşti! iPhone 13 Özellikleri Resmi Olarak Duyurulacak!
iPhone 13, bir süredir tüm dünya tarafından bekleniyor. Telefonun açıklanan özellikleri çok sevildi. Ancak bu özelliklerin önemli bir kısmı sızıntı...

iPhone 13, bir süredir tüm dünya tarafından bekleniyor. Telefonun açıklanan özellikleri çok sevildi. Ancak bu özelliklerin önemli bir kısmı sızıntı olduğundan ötürü şirketin resmi bir açıklama yapması bekleniyor. Apple, iPhone 13 için düğmeye bastı. Şirket telefonu ne zaman tanıtacak? Çeşitli teknolojik ürünlerin tanıtacağı ay olarak Eylül ayı tercih ediliyor. Yalnızca Apple değil diğer şirketler de Eylül'de tanıtım yapacak. Apple'ın tüm meraklı sorulara son vereceği ve yeni ürününü tanıtacağı bilinmekte.

iPhone 13 Tanıtım Tarihi

iPhone 13'ün 14 Eylül'de tanıtılacağı duyuruldu. Tim Cook'un yaptığı açıklama sonrasında Apple hayranları harekete geçti. Tanıtımı canlı olarak izlemek için California'ya doğru harekete geçecekler de vardı. Satışa sunulacağı tarih de belli olur ise özellikle ABD'de çok büyük bir müşteri kuyruğu oluşacak. Herkes bir şekilde Apple ürününü satın almak için birbiriyle yarışacak. iPhone 13'ten beklenti çok yüksek. Diğer yılların aksine bu sene Apple'ın çok daha fazla satış yapması bekleniyor. Mevcut rakiplerine rağmen şirket sürekli olarak gündemde tutuldu. Şimdi ise bunun meyvesini alma vakti geldi.

Canlı Yayın California'da!

Apple etkinliği canlı yayın ile aynı anda tüm izleyicilere duyurulacak. Böylelikle iPhone 13 özelliklerini internet üzerinden de izleyebileceksiniz. Telefonun yanı sıra iOS 15'in de duyurulması gündemde. Yeni özellikleri ile piyasayı sallamaya hazırlanan işletim sistemi, çok daha etkili ve aktif bir performans gösterecek. iOS 15'e dair pek çok sızıntı mevcuttu. Resmi bilgiler açıklanınca tüm gerçekler ortaya çıkacak.

Apple Watch Series 7'de Tanıtılacak

Giyilebilir teknoloji alanında akıllı saatleri ile ünlü olan Apple, Watch Series 7 için kolları sıvadı. Etkinlikte yalnızca işletim sistemi ve telefon tanıtılmayacak. Watch Series 7'nin büyük olasılıkla tanıtılması bekleniyor. Ayrıca bu tanıtımdan sonra yüksek fonksiyonlu ürünün özelliklerinden bizzat bahsedeceğiz. Son aylarda pek çok kişinin hayatını kurtaran Apple akıllı saatleri, kullanıcıların dikkatini çekti. İnsanlar, haberlerden gördüğü kadarıyla oldukça faydalı ve kritik anlarda kullanıcının yanında olan ürünü fazlasıyla beğendi. Bazı kişiler bunun reklam olduğunu düşünse de ortaya çıkan sonuçlarda pek çok kişi bunların gerçek olduğunu düşünüyor. Watch Series 7'nin fiyatını da öğreneceğiz. Muhtemelen bir önceki sürümle aynı fiyata satılacak. Eski sürüm de bu sayede ucuzlayacaktır. Şirketin genel olarak yüksek fiyat biçmesi de bilinen bir gerçek. Bakalım bu yeni üründe Apple'ın fiyat performansı nasıl olacak? iPhone 13 için de benzer şekilde yüksek bir fiyat beklenebilir. Konuya ilişkin gözler 14 Eylül'de Apple Park'ta gerçekleşecek tanıtımda olacak.

Son Haberler