Apple Watch Series 7'nin Daha Büyük Ekranlardan Yararlanacak Yeni Saat Kadranlarına Sahip Olması Bekleniyor

Apple Watch Series 7'nin Daha Büyük Ekranlardan Yararlanacak Yeni Saat Kadranlarına Sahip Olması Bekleniyor
Bloomberg'den Mark Gurman, "Power On" haber bülteninin son yayınında, daha küçük çerçeveler ve düz kenarlı tasarım sayesinde, yakında çıkacak olan...

Bloomberg'den Mark Gurman, "Power On" haber bülteninin son yayınında, daha küçük çerçeveler ve düz kenarlı tasarım sayesinde, yakında çıkacak olan Apple Watch'un daha büyük kasa boyutlarına sahip olacağını öne süren son söylentilerin arkasına ağırlığını koydu.

Mevcut 40 mm ve 44 mm boyutlarıyla karşılaştırıldığında, Seri 7, 41 mm ve 45 mm varyantlarında sunulacak. Gurman, Apple'ın daha büyük ekranları kullanan yeni Apple Watch yüzleriyle bir araya getirerek daha büyük ekran gayrimenkulünü değerli hale getirmeyi planladığını söylüyor.

Bu yılki saatler 40 ve 44 milimetre olmak üzere 41 milimetre ve 45 milimetre boyutlarında olacak. Apple'ın, güncellenmiş bir Infograph Modüler yüzü de dahil olmak üzere daha büyük ekrandan yararlanmak için birden fazla yeni saat yüzünü bir araya getireceği söylendi. Bu, Apple Watch'ın tarihinde 2017'deki Apple Watch Series 4'ün ardından şirketin ekran boyutunu ikinci kez artırması olacak.

Yeni Apple Watch yüzleri Series 7'ye özel olacak ve büyük olasılıkla eski modeller için bir yazılım güncellemesiyle sunulmayacak.

Kozmetik değişikliklerin yanı sıra, Apple Watch Series 7'nin geliştirilmiş performans ve pil ömrü içermesi bekleniyor. Apple Watch Series 7'nin Eylül ayında iPhone 13 ile birlikte tamamen dijital bir Apple Etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Son Haberler