Asphalt 8: Airborne Uygulama İçi Satın Alma Olmadan Apple Arcade'e Geliyor

Asphalt 8: Airborne Uygulama İçi Satın Alma Olmadan Apple Arcade'e Geliyor
Apple Arcade öncelikle yeni ve özel oyunlar için bir platform olarak piyasaya sürülmesine rağmen, Apple bu yılın başlarında klasik oyunları abonelik oyun...

Apple Arcade öncelikle yeni ve özel oyunlar için bir platform olarak piyasaya sürülmesine rağmen, Apple bu yılın başlarında klasik oyunları abonelik oyun hizmetine getirmeye karar verdi. Bu haftanın ilerleyen saatlerinde popüler yarış oyunu "Asphalt 8: Airborne", bu sefer herhangi bir uygulama içi satın alma olmaksızın Apple Arcade'e gelecek.

Asphalt serisi, iPhone App Store'dan daha eskidir ve 2004 yılında bir Nintendo DS oyunu olarak ortaya çıkmıştır. 17 yıl sonra, Asphalt yeni sürümler kazandı ve iOS, Windows ve hatta macOS dahil olmak üzere daha fazla platforma genişletildi. Mevcut en son sürüm olan Asphalt 9, App Store'da en çok indirilen oyunlardan biridir.

Ancak bu kez Apple Arcade'e gelen, 2013'te piyasaya sürülen Asphalt 8. Tıpkı diğer Asphalt oyunlarında olduğu gibi, bu oyun da özelleştirilebilen ve yükseltilebilen birden fazla araba ve motosikletle yoğun bir arcade yarış sunuyor. Oyun, tvOS işletim sistemi için sunulan ilk oyunlardan biri olduğu için bazı Apple reklamlarında bile yer aldı.

120 milyondan fazla indirme ile en iyi mobil atari yarış oyunu serisi yeni bir dönüm noktasına ulaşıyor! Yepyeni bir fizik motoruyla desteklenen yoğun bir sürüş deneyiminde 90'dan fazla lisanslı rüya araba ile dinamik, yüksek hızlı hava akrobasi gösterileri gerçekleştirin.

Apple Arcade'de Asphalt 8'e sahip olmanın ilginç bir yönü de oyun modelindeki değişiklik. Mevcut Asfalt oyunları (Asphalt 8 dahil) ücretsizdir, yani herkes bunları ödemeden indirebilir, ancak oyun yalnızca uygulama içi satın alma yoluyla elde edilebilecek birden fazla öğe sunar.

Apple Arcade'de bulunan tüm oyunlar, kullanıcılar zaten bir abonelik için ödeme yaptığından, tüm öğeleri hiçbir ek ücret ödemeden sunmalıdır. Başka bir deyişle, Asphalt 8'in Apple Arcade sürümü, daha fazla içeriğin kilidini açmak için yalnızca oyunda kazanılan paralara güvenecek.

Asphalt 8: Airborne+, 27 Ağustos'tan itibaren Apple Arcade aboneleri için mevcut olacak. Kullanıcılar artık resmi çıkış tarihinden haberdar olmak için App Store'da bir hatırlatıcı ayarlayabilir. Oyun iPhone, iPad, Mac ve Apple TV ile uyumludur.

Son Haberler