Battlefield Mobil Beta Bu Sonbaharda Android'e Geliyor

Battlefield Mobil Beta Bu Sonbaharda Android'e Geliyor
Bu yılın başlarında EA, popüler Battlefield oyununu mobil cihazlara getirme planlarını duyurdu. Şirket şimdi, yaklaşmakta olan mobil oyundan ne bekleneceğine...

Bu yılın başlarında EA, popüler Battlefield oyununu mobil cihazlara getirme planlarını duyurdu. Şirket şimdi, yaklaşmakta olan mobil oyundan ne bekleneceğine dair önemli ayrıntılarla birlikte kullanılabilirlik açısından daha fazla ayrıntı açıkladı.

Android'de Battlefield Mobil Beta

Battlefield Mobile, bu sonbaharda Android cihazlarda beta olarak sunulacak. Başlangıç ​​olarak EA, Battlefield Mobile betasını Endonezya ve Filipinler'de kullanıma sunacak. Şirket, gelecekte test halkasını genişletmeyi umuyor. Tüm ilerlemeler, genel kullanıma sunulmadan önce testin sonunda silinecektir.

Daha geniş bir kullanıma hazır olduğunda EA, oyuna ön kayıt yaptırabileceğiniz ve güncellemeler için kaydolabileceğiniz bir sayfa açacaktır. Test alanlarının sınırlı olacağını ve bu nedenle ön kayıt yaptırmış olsanız bile oyuna mutlaka erişemeyebileceğinizi belirtmekte fayda var.

EA, Battlefield Mobile'ın ücretsiz oynanacağını söylüyor. Öne çıkmak isteyenler, oyun içi satın alımlar yoluyla Savaş Biletleri, koleksiyonluk kozmetikler ve açılabilir eşyaları satın alma seçeneğine sahip olacaklar. İlk beta, Android 7.0 Nougat ve üzeri Android telefonlarda çalışacak. Bu beta için Kapalıçarşı haritasına ve Fetih oyun moduna sahip olacaksınız.

Battlefield Mobile'ın konsol ve PC versiyonları arasında çapraz oynama özelliği olup olmayacağını merak ediyorsanız, cevap hayır. Oyun mobil cihazlar için geliştirildiğinden konsol ve PC'deki muadilleriyle çapraz oynamayı desteklemeyecektir.

Son Haberler