Blue Edge Sayesinde Windows 11'i İndirmeden Deneyebilirsiniz

Blue Edge Sayesinde Windows 11'i İndirmeden Deneyebilirsiniz
Blue Edge adlı bir geliştirici, ReactJS, SCSS, CSS kullanarak "Windows 11 in React" adlı bir tarayıcı simülasyonunun içinde bir Windows 11 oluşturdu. Web...

Blue Edge adlı bir geliştirici, ReactJS, SCSS, CSS kullanarak "Windows 11 in React" adlı bir tarayıcı simülasyonunun içinde bir Windows 11 oluşturdu. Web sitesi, yeni nesil işletim sistemindeki ana ekranın GUI'sinin çok sınırlı bir dereceye kadar nasıl göründüğünü deneyimlemenizi sağlar. Örneğin, Başlat menüsünü başlatmak, Edge tarayıcısını açmak, Microsoft Mağazasını başlatmak ve daha fazlası gibi bazı temel etkileşimler yapabilirsiniz.

İlginç bir şekilde, React'te Blue Edge'in Windows 11'inde Dosya Gezgini'ni çalıştırmayı denediğinizde, "Yakında" bir web sayfasına açılıyor ve bu sayfa, daha sonra belki de daha fazla eklemenin yapılacağını belirten bir web sayfası açıyor, ancak yine de büyük olasılıkla o zamandan beri sınırlı bir deneyim olacak. Bir tarayıcıda Windows 11 kadar büyük bir işletim sisteminin tamamını simüle etmek için yapılabilecek çok şey var.

Genel olarak, oynamak için eğlenceli küçük bir oyuncak gibi görünüyor, ancak gerçek tam işletim sistemi deneyimine sahip olmanın nasıl bir şey olduğuna kıyasla, ondan etkilenmeyi beklemeyin. İlgilenenler için aşağıdaki bağlantı üzerinden React by Blue Edge'de Windows 11'i deneyebilirsiniz:

Son Haberler