Britner Spears Bitcoin Zengini mi? 2013 Yılından Beri Bitcoin Kullanıyormuş!

Britner Spears Bitcoin Zengini mi? 2013 Yılından Beri Bitcoin Kullanıyormuş!
Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın mahkemesi sürüyor. Babası tarafından zor zamanlara mahkum edilen ünlü sanatçı, hakkını aramak için mahkemeye gitti....

Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın mahkemesi sürüyor. Babası tarafından zor zamanlara mahkum edilen ünlü sanatçı, hakkını aramak için mahkemeye gitti. Pek çok kişi de ünlü şarkıcıya destek verdi. Sosyal medyada Britney Spears'ın özgür kalması gerektiği ifade edildi. Üstelik Britney, ödemelerini ailesinden saklamak için farklı bir yönteme başvurmuş. Çok eski yıllardan itibaren Bitcoin'e merak salan şarkıcı, ödemelerin gizli bir şekilde yapılabilmesinden ötürü kendisine kripto para cüzdanı oluşturmuş. Böylelikle anonim olarak çeşitli harcamalarda bulunmuş. Britney Spears'ın yaşadıkları hayranlarını çok üzdü. Vasisi yani babasının ceza alması için çalışmalar sürüyor. Mahkeme süreci devam ederken ortaya çıkan bazı detaylar kripto para takipçilerini de heyecanlandırdı.

Britney Spears Bitcoin Milyoneri mi?

Britney'in yıllar öncesinden Bitcoin ile ilgilenmesinden ötürü pek çok kişi onun BTC milyoneri olduğunu düşünüyor. Ancak ünlü oyuncu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Yalnızca bazı araştırmacılar, buldukları verilere kamuoyuyla paylaştı. Buna göre Spears, bazı harcamalarını gizlilik sağladığından ötürü Bitcoin üzerinden kullandı. Britney Spears bu hamlesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2017'de fiyatı bir anda artan kripto paradan sonra Spears'ın yatırım yapıp yapmadığı merak ediliyor. Ancak 2013'teki bakiyesi duruyor ise şu an yüksek ihtimalle kripto para milyoneri. Şarkıcının kişisel servetine bakıldığında zaten milyoner fakat kripto para üzerinden de yüksek gelir elde ettiyse pek çok kişi bu duruma şaşıracaktır. İnternet ve ödeme sistemleriyle bu kadar ilgili olmasının nedeni babasının kendisine uyguladığı maddi manevi baskıdan ötürüydü.

Kripto Parayı Neden Kullandı?

Britney Spears, babasının kendisine zorla ilaç verdiğini söyledi. Kripto parayı kullanmasındaki neden ise maddi olarak kazançlarına el konulmasından kaynaklanıyordu. Kafasına göre harcama yapmasına müsaade edilmiyordu ve bu durum Spears'ı zor duruma düşürüyordu. Sanatçı, kazandığı paraları kendi isteğine göre harcayamıyordu. Tüm bu gelişmeler ışığında kendisine verilen ilaçların psikolojisini yıprattığını ve kötü etkilediğini de belirtti. Psikolojiyi etkileyen ilaçlar ünlü şarkıcıya zor anlar yaşattı. Yıllardır tedavi göre ünlü isim, ilaçların ve babasının etkisiyle kendini daha da kötü hissetti. Kariyerine de olumsuz etki eden bu olaylardan sonra vasisi ile ilgili dava Britney Spears için büyük önem taşıyor.

Elon Musk Destek Verdi

Elon Musk, Britney Spears'a #FreeBritney etiketi ile destek verdi. Twitter üzerinden başlatılan etiket çalışması dünya çapında milyonlarca tweet ile karşılandı. Böylelikle ünlü şarkıcının yalnız olmadığı bir kez daha anlaşıldı. Ünlü şarkıcının bu durumdan kurtulması için mahkeme süreci devam ediyor. Yargılama bittikten sonra ünlü şarkıcı ve vasisi hakkında bir karar verilecek. Bu karara göre vasisin tutuklanması mümkün olabilir. Elbette mahkeme bitmeden bu sonucu öğrenemeyeceğiz.

Son Haberler