Call of Duty: Vanguard Resmen Duyuruldu

Call of Duty: Vanguard Resmen Duyuruldu
Activision, Call of Duty: Vanguard için bir dizi sızıntının ardından serideki bir sonraki oyunu resmi olarak duyuran yeni bir teaser fragmanı yayınladı....

Activision, Call of Duty: Vanguard için bir dizi sızıntının ardından serideki bir sonraki oyunu resmi olarak duyuran yeni bir teaser fragmanı yayınladı. Oyuncular, bu yılki Call of Duty oyununa ilk kez 19 Ağustos'ta Call of Duty: Warzone içinde Battle of Verdansk adlı özel bir etkinlik sırasında bakacaklar.

Call of Duty: Vanguard'ın ilk fragmanı, II. Dünya Savaşı'na odaklanan bir savaş alanı montajıyla açılıyor. Rusya'nın içinde veya yakınında olduğu anlaşılan bir keskin nişancı yuvası, bir çöl savaş alanı, bir Alman ormanı ve tahrip olmuş uçaklarla dolu bir kumsal var. Bu alanların her biri, manzarada bir yerde bir yüze ve bazen oyunda olacak karakterlere işaret eden bir isme (Kiril'de Petrova, Çavuş Kingsley) sahiptir. Bu karakterlerin, fragmanın sonunda oyunun resmi resminden aynı dörtlü olması da mümkündür.

Bu savaş alanlarının her birini içeren fragman, oyunun muhtemelen İkinci Dünya Savaşı'nın dört tiyatrosunda da geçeceğini ima ediyor gibi görünüyor: Doğu Cephesi, Batı Cephesi, Kuzey Afrika ve Pasifik - Activision ve Call of Duty ekibinin sahip olduğu bir şey.

Görünüşe göre Activision ve geliştirici Sledgehammer Games, oyun hakkında daha fazla bilgiyi 19 Ağustos'ta 13:30'da açıklayacak. ET, Warzone'un içinde. Bu, oynaması ücretsiz Call of Duty battle royale oyununda geçen önceki etkinliklere benziyorsa, girdiğinizden emin olmak için muhtemelen planlanan başlangıç ​​saatinden çok önce giriş yapmak isteyeceksiniz. Tam olarak ne olduğu belli değil. etkinlik henüz olacak, Activision muhtemelen Perşembe günü başlamadan önce bunun hakkında daha fazla bilgi verecek.

Vanguard'ın açıklamasından önce, Call of Duty yayıncısı Activision Blizzard, özellikle kadınlara düşman olan, onlara daha az ödeme yapan ve onları cinsel tacize maruz bırakan zehirli bir iş yeri ortamı sağladığına ve faillerin anlamlı bir şekilde cezalandırılmadığına dair geniş kapsamlı iddialarla karşı karşıya.

Son Haberler