Clubhouse, Clips'i Tanıtarak TikTok ve YouTube Shorts Club'a Katıldı

Clubhouse, Clips'i Tanıtarak TikTok ve YouTube Shorts Club'a Katıldı
Alessandro Paluzzi, küresel internet topluluğuna en sevdikleri güncellemeleri panonun her yerine getiren tersine mühendislik uzmanıdır. Clubhouse, yeni ve...

Alessandro Paluzzi, küresel internet topluluğuna en sevdikleri güncellemeleri panonun her yerine getiren tersine mühendislik uzmanıdır. Clubhouse, yeni ve yenilikçi teknikleriyle sosyal medya pazarındaki yerini almaya çalışırken, bu güncellemelerin en sonuncusu YouTube Shorts veya TikTok Videolarının bir kopyası gibi göründüğü için daha az inandırıcı göründüğü için çok az yenilik var. Sayfalarda çok sık görülüyor. Bununla birlikte, tüm sosyal medya web sitesinde, odalarda tanıtılabilen, düzenlenebilen ve paylaşılabilen herhangi bir videonun yaklaşık 30 saniyesinin bulunduğu odalar kavramı olduğu için, tüm brifing konseptinde küçük bir yenilik var. Kullanıcıların aktif olarak dahil olmasına izin veren ve veritabanı için kulüp binasına ek kullanıcılar sağlayan izleyiciler ve son derece özel topluluklar ve gruplar.

Bu haber, Alessandro tarafından, kullanıcıların uygulamayı bir sonraki açışlarında ekranlarında ne göreceklerinin farkında olmalarını ve videonun 30 saniyelik bir snippet'ini paylaşmaya istekli olmalarını sağlayan, platformun bir ekran görüntüsüyle desteklenen bir tweet ile iletildi. başkaları için treyler olarak seviyorlar.

Clubhouse sadece klipler üzerinde çalışmakla kalmadı, aynı zamanda toplantıda bulunan odaların kullanıcıların yeni erişime sahip olmalarını sağlayan yeni wave seçeneği üzerinde çalışmaya başladı ve kullanıcıların sohbeti oldukça kolay ve birbirleri için daha erişilebilir başlatmaları sağlandı. mesai. Yeni güncellemenin ardından, kullanıcılar talebi reddederlerse daha fazla etkilenmeye başladılar, bundan haberiniz olmayacak, ancak kullanıcılar geri dönmeyi seçerse, sunucu waver'i ekler ve özel bir odaya el sallar. Dahası, kullanıcıların benzer ilgi alanlarına sahip daha fazla insanı keşfetmesine ve onları tüm risklerden korunmak için bir araya getirmesine izin veren herkese genişletilebilir. Güncellemeler her iki işletim sisteminde de aynı anda başlatıldığından bu, Apple Store ve Play Store'da aldığı indirme sayısından da anlaşılacağı gibi önemli bir artış gösterdi.

Clubhouse'un yeni güncellemeleri ile zaman içinde daha fazla popülerlik kazanmasıyla birlikte, yakında tüm dünyadaki kullanıcıları kazanacak ve sosyal medya devleri koltuğuna oturmalarını sağlayacak yeni ve yenilikçi fikirlere sahip olacakları söylenebilir. işler olduğu gibi devam eder.

Son Haberler