Clubhouse iOS İçin, Yeni Müzik Modu ve Arama İyileştirmeleri Ekliyor

Clubhouse iOS İçin, Yeni Müzik Modu ve Arama İyileştirmeleri Ekliyor
Clubhouse, topluluk deneyimini geliştirmek için, insanların canlı bir odada performans sergilerken daha iyi ses çıkarmasına yardımcı olacağını söylediği...

Clubhouse, topluluk deneyimini geliştirmek için, insanların canlı bir odada performans sergilerken daha iyi ses çıkarmasına yardımcı olacağını söylediği yeni bir Müzik Modu başlatıyor.

İster yeni şarkı üzerinde çalışılıyor, ister piyano çalıyor veya arkadaşlarınızla bir jam session yapıyor olun, Müzik Modu, müziğinizi yüksek kaliteli ve harika stereo sesle yayınlamak için Clubhouse'u optimize eder. Performansınız için harici USB mikrofonlar veya miksaj panoları gibi profesyonel ses ekipmanlarını da kullanabileceksiniz.

Bir blog gönderisine göre, Müzik Modu'nu kullanmak çok basit. Bir odada konuşurken üç noktaya dokunun ve menüden “Ses Kalitesi”ni seçin. Kullanıcıların “Müzik” seçeneğini seçmesi gerekiyor ve hepsi bu.

Clubhouse, Clips'e stereo desteği de eklediğini, böylece paylaşılan snippet'lerin her zamankinden daha iyi ses çıkaracağını söylüyor. Sadece bu değil, bu yeni Müzik Modu da Uzamsal Ses desteği için tamamen hazırlanmıştır.

Clubhouse ayrıca arama çubuğunu da geliştiriyor. Yeni bir güncellemeyle başlayarak, uygulama şimdi onu ekranın üst kısmında sunuyor. Clubhouse, kullanıcıların iOS'ta da doğrudan Arama'dan arkadaşlarına el sallayabileceklerini söylüyor.

Yakın zamanda Clubhouse, kullanıcılara bir odanın benzersiz bir bağlantısını oluşturma ve ardından bir gruba mesaj gönderme, bir takvim davetine bırakma veya herhangi bir yerde bir etkinlik listesine ekleme olanağı veren Link'i tanıttı. Bu özellik şu anda iOS kullanıcıları için beta aşamasındadır. Uygulama ayrıca geçen hafta onun hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz Mandiie Martinez ile simgesini güncelledi.

Son Haberler