Clubhouse Yakında Kullanıcıların Odaların En Üstüne Bağlantıları Sabitlemesine İzin Verecek

Clubhouse Yakında Kullanıcıların Odaların En Üstüne Bağlantıları Sabitlemesine İzin Verecek
Sesli sosyal ağ uygulaması Clubhouse yakında kullanıcılarının dış bağlantıları paylaşmalarına ve platformdaki çalışmalarından para kazanmalarına...

Sesli sosyal ağ uygulaması Clubhouse yakında kullanıcılarının dış bağlantıları paylaşmalarına ve platformdaki çalışmalarından para kazanmalarına izin verecek.

The Verge, Clubhouse CEO'su Paul Davison ve yakın zamanda moderatörlerin dış bağlantıları bir odanın en üstüne yerleştirmesine olanak tanıyan yeni bir sabitlenmiş bağlantılar özelliğini açıklayan küresel pazarlama başkanı Maya Watson'dan alıntı yaparak aynı şeyi doğruladı.

Bu bağlantılar, dinleyicileri bir haber makalesi veya bir podcast dahil olmak üzere moderatörlerin istediklerine yönlendirir.

The Verge'e göre, güvenlik ve denetleme nedenleriyle belirli bağlantılara izin verilmeyecektir.

Paul Davison, izin verilmeyecek bağlantı türlerini belirtmedi, ancak 'OnlyFans' bağlantılarının, porno veya müstehcen içeriğe bağlantılar yasaklandığından, bu kategoriye girmesini önerdiği bildirildi.

Bir odanın moderatörü olduğu sürece ve takipçi sayısına bakılmaksızın herkesin bir bağlantı eklemesine, değiştirmesine veya kaldırmasına izin verilir.

The Verge'e göre, Paul Davison ekibin "önümüzdeki aylarda uygulamanın kendisinin nasıl para kazanacağı hakkında haberler paylaşacağını söylese de, Clubhouse bağlantı yoluyla gerçekleşen herhangi bir işlemden ücret almayacak veya gelir kesintisi yapmayacak. biletli odalar ve abonelikler aracılığıyla."

Özellik, hem iOS hem de Android için 27 Ekim'de kullanıma sunulacak.

Son Haberler