Cyberpunk 2077'nin 1.3 Güncellemesi Geliyor: Hatalar Düzeltilecek

Cyberpunk 2077'nin 1.3 Güncellemesi Geliyor: Hatalar Düzeltilecek
Cyberpunk 2077'nin 1.3 etiketli bir sonraki büyük yamasının yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Pazartesi günü, geliştirici CD Projekt Red, özel oyuncular...

Cyberpunk 2077'nin 1.3 etiketli bir sonraki büyük yamasının yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Pazartesi günü, geliştirici CD Projekt Red, özel oyuncular için heyecan verici olması gereken bir üçlü değişiklik yaptı. Ayrıca, bir süredir oyuncuları sinirlendiren erken oyun arayışına yönelik bir düzeltme de içeriyor. Kurgu içi duyuru sosyal medyada yapıldı ve ne bekleyeceğine dair oldukça geniş bir açıklama içeriyor. İşte yolda olanın özü.

İlk olarak, sürüş sırasındaki mini harita, önünüzdeki yolu öncekinden biraz daha fazla gösteriyor gibi görünüyor. Bu, navigasyonu - özellikle yüksek hızlarda çok daha kolay hale getirmelidir.

İkincisi, Bulutlar kulübünde yer alan erken oyun görevi biraz değiştirildi. Daha önce oyunculara Angel (erkek sunum) ve Skye (kadın sunum) adlı iki farklı seks işçisinden birini işe alma seçeneği sunuldu. Ancak, oyunculara seçim yapma seçeneği verilmeden önce resimleri kaldırıldı. 1.3 yaması ile birlikte CD Projekt, diyalog seçeneği mevcutken her iki seks işçisinin görüntüsünü ekranda gösterecek ve oyunculara gece boyunca hangi cinsiyet ifadesiyle samimi olacakları konusunda daha iyi bir fikir verecek.

Son olarak, Cyberpunk 2077'nin 1.3 yaması, karakterinizin avantajlarına saygı gösterme maliyetini de düşürür. Önceden, oyuncuların bir ripperdoc'u ziyaret etmesi ve 100.000 eurobucks karşılığında Tabula e-Rasa adlı bir eşya satın alması gerekiyordu. Bir sonraki yama ile karakter menüsünden 13.200 eurobucks ödeyebilirsiniz.

CD Projekt Red oyun tasarımcısı Katarína bir blog yazısında, “Oyuncularımız için bu özellik, yapılarla daha güvenli denemeler anlamına gelecek” dedi. "Herkes için kolayca erişilebilir ve uygun fiyatlı, bu nedenle belirli avantajlara yatırım yaparken tereddüt etmeye gerek yok."

Pazartesi günkü duyuru, değişikliklerin tam listesinin yolda olduğunu söylemeye devam etti. CD Projekt, canlı bir Twitch akışı sırasında 17 Ağustos'ta daha fazla ayrıntı vaat ediyor.

Son Haberler