Discord, Youtube Entegrasyonunu Test Etmeye Başladı

Discord, Youtube Entegrasyonunu Test Etmeye Başladı
Yakın tarihli bir haberde Discord'un YouTube'dan video getirmek için yeni bir entegrasyon yaptığı biliniyor. Discord'un hizmetleri için yeni bir deneme yaptığı...

Yakın tarihli bir haberde Discord'un YouTube'dan video getirmek için yeni bir entegrasyon yaptığı biliniyor. Discord'un hizmetleri için yeni bir deneme yaptığı bildiriliyor. Bu sefer popüler video akış platformu YouTube ile entegre olacak bir özelliği test ediyorlar.

Özelliğin adı Birlikte İzle. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, doğrudan sohbet platformunda izlenebilecekleri YouTube videolarından oynatma listeleri oluşturabilecekler.

Engadget'ın haberine göre, özelliğin şu anda yalnızca arkadaşlar ve aile sunucuları için mevcut olduğunu bildiriyor. Ancak Discord'un bu özelliği Ekim ayı sonlarında daha geniş Discord topluluğuna sunmayı planladığı bildiriliyor.

İlginç bir şekilde, kullanıcılar, doğrudan dahil edilen arayüz üzerinden arama yaparak veya YouTube'dan bir bağlantı yapıştırarak sunucu kuyruğuna video ekleyebilir. Böylece, kullanıcılar video eklemeyi kolay bulacaklar.

Ne yazık ki Discord, resmi bir açıklama istendiğinde bu test hakkında fazla bir şey söylemedi. Sadece her zaman kullanıcılara yenilikler getireceklerini söylediler.

Ancak bu özelliğin Discord'da uzun süre devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. YouTube, platformlarına diğer platform özelliklerini entegre etmeyi durdurmalarını istediklerini göz önünde bulundurarak bu yeni Discord özelliği hakkında henüz yorum yapmadı.

Son Haberler