Bu banka 30.000 TL hızlı kredi veriyor! Borcu olanlara görülmemiş kıyak kredisi

Bu banka 30.000 TL hızlı kredi veriyor! Borcu olanlara görülmemiş kıyak kredisi
Ziraat Bankası 30 bin TL dağıtıyor! İşte kampanya detayları...

Ülkemizde son dönemde artan enflasyon ve hayat pahalılığı sebebiyle vatandaşların ihtiyaç kredisi ihtiyacı da arttı. Bu kapsamda Ziraat Bankası, müşterilerine kolay ve hızlı çözüm sunmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında, Ziraat Bankası müşterileri 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alma imkanına sahip olacak. Başvuru süreci internet bankacılığı, mobil uygulama ya da banka şubeleri aracılığıyla gerçekleştirilebilecek.

ziraat bankası kampanya

Banka yetkilileri, başvuruların sadece 4 gün içinde sonuçlandırılacağını ve onaylanan kredilerin aynı gün hesaplara yatırılacağını belirtti. Böylece müşterilerin acil ihtiyaçlarına hızlıca cevap verilmiş olacak.

Kampanya kapsamında 36 aya kadar vade imkanı sunulurken, ilk 3 ay için ödemelerin ertelenebileceği de ifade edildi. Bankanın uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflediği öğrenildi.

Ziraat Bankası yetkilileri, kolay ve hızlı erişim imkanı sunan yeni kampanyayla vatandaşların ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi amaçladıklarını kaydetti.

Son Haberler