Elon Musk "her zaman" bir dolandırıcı olacak

Elon Musk "her zaman" bir dolandırıcı olacak
Dogecoin'in kurucu ortağı Jackson Palmer'ın Elon Musk hakkında ki iddiaları yenilir yutulur cinsten değil. Musk için her zaman dolandırıcı olarak kalacak ifadelerini kullanan Palmer bu itham yetmezmiş gibi "Dünya dolandırıcıyı sever" diyeren tüm insanlıkla alay etti

Dogecoin'in kurucu ortağı Jackson Palmer, Avustralya dergisi Crickey ile yakın tarihli bir röportajda , Tesla CEO'su Elon Musk'ın "her zaman" bir dolandırıcı olacağını iddia ederek sözlerini esirgemedi.

Aynı zamanda, "dünya dolandırıcıyı sever" diye alaycı bir şekilde insanların umursamayacağına inanıyor Palmer.

2013 yılında Bitcoin parodisinin oluşturulmasında yer alan Avustralyalı yazılım mühendisi, Musk'ın yalnızca bilgiliymiş gibi davranma konusunda iyi olduğunu iddia ediyor. Aslında Palmer, kodlamayı "söylediği kadar iyi" anlamadığını iddia ediyor. Musk bir keresinde ona Twitter spam botlarıyla mücadele etmek için Palmer tarafından yazılmış bir Python betiğini nasıl çalıştıracağını sormuştu.

Musk'ın tartışmalı Twitter devralma teklifinden bahseden Palmer, centibillionaire'in sadece anlaşmazlık ekerek etkili sosyal medya platformunu yok etmek istediğini iddia ediyor. Palmer, Musk'ın Twitter'daki "tüm güveni ortadan kaldırmaya" çalışıyor olabileceğini söylüyor. Teknoloji patronunun uygulanabilir bir alternatif inşa edebileceğini düşünmenin yanıltıcı olduğunu da ekliyor.

Palmer, Musk'ın “Tony Stark ya da başka bir şey” olduğunu düşünen yeni bir sadık takipçi tabanı oluşturarak egosunu güçlendirmek için Dogecoin hakkında tweet atmaya başladığını belirtti.

Büyük kripto para birimleri rekor seviyelerden önemli ölçüde düşmüş olsa da, Palmer kriptoya bol miktarda fon yatırıldığı için yeni bir kripto para kışının geldiğine hala inanmıyor. Büyük para sabırla "yeni bir aptallar yığınını" bekliyor, diyor.

Palmer, kriptonun sonsuza kadar ölmesini isterken, dünya her piyasa döngüsünden sonra kriptonun gerçekten “ne kadar dolandırıcı olduğunu” unutmaya meyilli olduğu için küllerinden yeniden doğacağına inanıyor.

Son Haberler