Emekli maaşını bu bankalardan alan vatandaşlara ilaç gibi ödeme! 31 Mayıs’a kadar hesaplarda.

Emekli maaşını bu bankalardan alan vatandaşlara ilaç gibi ödeme! 31 Mayıs’a kadar hesaplarda.
Bu ay, emekli vatandaşlar hem zamla birlikte artan maaşlarını almanın hem de zamlı bayram ikramiyelerini almanın mutluluğunu yaşıyorlar.

31 Mayıs’a kadar hesaplarda. Emekli maaşını bu bankalardan alan vatandaşlara ilaç gibi ödeme- Bu ay, emekli vatandaşlar hem zamla birlikte artan maaşlarını almanın hem de zamlı bayram ikramiyelerini almanın mutluluğunu yaşıyorlar. Ancak, EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) durumu farklılık göstermektedir. EYT'liler için ise ilk kez maaş ödemeleri yapılmakta, ikramiye ve maaş farkları da hesaplara yatırılmaktadır. Bunun yanı sıra, almayan emeklilere bankalardan karşılıksız promosyon ödemeleri yapılmaktadır. Tüm bu ödemeler, emeklilerin keyifli bir ay geçirmelerini sağlamaktadır. Ayrıca, iki bankadan gelen sürpriz ödemelerle ilgili ayrıntılar da açıklanmıştır.

Garanti BBVA ve Denizbank, resmi internet siteleri üzerinden yaptıkları duyurularla emekli maaş müşterilerine özel ödemeler yapacaklarını duyurmuşlardır. Bu ödemeler, sadece söz konusu bankaların emekli maaş müşterilerine yönelik gerçekleştirilecektir. Denizbank ve Garanti BBVA'nın resmi açıklamalarına göre, emekli vatandaşlar bu ay sadece maaş, ikramiye ve promosyon almakla kalmayacak gibi görünmektedir.

emekli-maasini-bu-bankalardan-alan-vatandaslara-ilac-gibi-odeme-31-mayisa-kadar-hesaplarda.jpg

Denizbank, emekli maaş müşterilerine özel olarak sunulan kampanya kapsamında, 10 bin TL ihtiyaç kredisini 1,88 faiz oranıyla sunmaktadır. Bu kredi için aylık geri ödeme tutarı yalnızca 966,04 TL'dir ve 12 ay taksit imkanı sağlanmaktadır. Toplu ödemelerle birlikte maddi sıkıntılardan kurtulma fırsatı bulan emekliler, Denizbank tarafından sunulan 20 bin TL faizsiz nakitin yanı sıra istedikleri limit ve vadeye uygun olarak bu krediyi kullanabilirler. Emeklilere özel faiz oranlarıyla sunulan nakit ödeme, oldukça avantajlı bir kampanyadır.

Garanti BBVA ise emekli maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ayrıcalıklı faiz oranları sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında başlayan faiz oranları, 10 bin TL'den başlayan ihtiyaç kredileri için uygulanmaktadır. Aylık ödeme tutarı ise 10 bin TL için 12 ay vade seçeneğiyle 970,45 TL'dir. Bu ödemelerle birlikte emekliler, finansal açıdan rahatlama ve ek avantajlar elde etme fırsatı bulmaktadır.

Son Haberler