Kimlik numarası 1,2,3,5,6,4,8 ile başlayanlara 5.157 TL maaş fırsatı! Devlet para musluklarını açtı

Kimlik numarası 1,2,3,5,6,4,8 ile başlayanlara 5.157 TL maaş fırsatı! Devlet para musluklarını açtı
Kimlik numarasını verenlere anında devletten destek verilecek. numarasının son rakamı 2, 4, 6, 0, 8 olanlara müjde! Devlet para musluğunu açtı! İşte, detaylar…

T.C kimlik numarasının hanesine göre devletten 5157 TL destek müjdesi verildi. Enflasyonun yükseldiği ve halkında yapacağını şaşırdı bu süreçte devlet para musluklarını sonuna kadar açtım. Bu zorlu süreçlerde halka sürekli yardımda bulunan devlet, Bu sefer de T.C kimlik numarasının hanesine göre 5157 TL maaş verme fırsatı yarattı. Ihtiyaca yönelik ferahlatıcı bu haber cepleri de rahatlatacak. Kimlik numarasında 2,4,6,0,8 sayıları bulunan vatandaşlara Müjde verildi. Bu kişiler 5157 TL'ye direkt devletten alma fırsatı yakaladı.

bakanlık2

VATANDAŞLARA ÖDENEK MÜJDESİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından belirtilen kimlik numarasına sahip vatandaşlara ek ödeme desteği sağlanacak. 5157 TL olan bu ek ödeme fırsatı vatandaşlara sevindirdi Recep yerleri rahatlatacak. Kimlik numarasının son rakamına göre verilecek bu destek ödemesinde ayrıntılar neler?

Devlet tarafından vatandaşların kimlik numarasına göre cep rahatlatan fırsat sunuldu. 5157 TL olan destek fiyatı vatandaşların yüzünü güldürdü. Devlet belirtilen son rakamları sahip olan vatandaşların kimlik numarasını bakmalarını söyledi. 5157 TL destek alacak olan bu kişilerin yuvası rahatlayacak. Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip kişiler desteği almak için PTT şubesindeki başvurularını doldurabilirler. PTT şubesine Sadece kimlik kartı ile beraber müracaat edebilirler ancak desteği alabilmek için bazı şartlar gözden geçirilmeyi bekliyor.

bakanlık

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sağlanan 5157 TL'lik destek ödeneğinde maddi sıkıntı içinde olan veya yardıma muhtaç olan vatandaşlara yazınız güldürecek Müjde verildi. Maddi sıkıntı içinde olan veya yardıma muhtaç olan vatandaşlar için çeşitli destekler sağlanıyor. Belirtilen yeni miktara göre desteksiz Ağrı 5157 TL'ye yükseltildi. Yükseltilen bu yeni sayıyı gören vatandaşlar Derin bir oh çekti.

PEKİ, ŞARTLAR NELER?

Engelli vatandaşlara verilen desteklerde artarak devam ediyor. Eylül ayından itibaren engelli bireyler ile bakıcıları için Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından destekler son hızla devam ediyor. Belirtilen desteğe göre T.C kimlik numarasının son rakamındaki uygunluğu sağlayan vatandaşlar bazı kıstaslara sahip.

Engellilik oranı %40-69 arasında olanlara 1.874 Türk Lirası destek sağlanacak.

Engellilik oranı %70 ve üzeri olanlara 2.811 Türk Lirası destek sağlanacak.

Hafif silikozis hastalığına sahip olanlara 4.050 Türk Lirası destek sağlanacak.

Orta dereceli silikozis hastalığına sahip olanlara 4.629 Türk Lirası destek sağlanacak.

Ağır silikozis hastalığına sahip olanlara 5.158 Türk Lirası destek sağlanacak.

Son Haberler