En Çok İndirilen Uygulamalar Belli Oldu; İşte Yeni Liste

En Çok İndirilen Uygulamalar Belli Oldu; İşte Yeni Liste
Uygulama indirme raporları ve verileri her zaman okunması ilginç olan ve okuyucuyu şaşırtan ve aynı zamanda geleceğe yönelik ilginç öngörüler sağlayan...

Uygulama indirme raporları ve verileri her zaman okunması ilginç olan ve okuyucuyu şaşırtan ve aynı zamanda geleceğe yönelik ilginç öngörüler sağlayan bir şeydir. Bu Eylül ayının ST'nin en iyi sosyal uygulamaları listesi daha az değil ve kesinlikle sosyal medya endüstrisi hakkında bazı ilginç bilgiler sağlayacaktır.

Eylül listesinin zirvesi, küçük video formatı devi TikTok'tan başkası değil. Uzun zamandan beri en yüksek büyüme oranına sahip sosyal ağ uygulaması olan TikTok, mirasını yeniden korudu ve bu Eylül 2021'de 59 milyondan fazla indirme elde etmeyi başardı. TikTok uygulaması şimdiden ABD pazarını kasıp kavururken, çoğunluğun merak uyandırdığı merak edilebilir. bu 59 milyon indirmenin %16'sı ABD'den olabilir, ancak bunlar Çin'deki bir Douyin ülkesindendi, bu indirmelerin yaklaşık %16'sı Douyin'dendi. Ancak Amerika Birleşik Devletleri çok uzak değil, tahmini yüzde 10 kurulumla ikinci sırada yer alıyor.

Şimdi, insanları uzun mesafelerden bağlı tutan başka bir sosyal uygulamaya geliyor, Mark Zuckerberg'in sahibi olduğu Facebook, bu Eylül 2021'de dünya çapında en çok indirilen ikinci oyun dışı uygulama olarak kaldı. Eylül ayında Facebook, 51 milyondan fazla indirme elde etmeyi başardı ve onu hemen geride bıraktı. TikTok böylece Facebook'un rekabeti yakaladığını kanıtlıyor. En çok Facebook kurulumuna sahip olduğu ankete katılan ülkeler, Hindistan'ın yüzde 7'lik bir oranla Endonezya'dan sonra yüzde 29 ile Hindistan oldu.

Facebook'un ardından, listede 3. sırada yer alan ve dolayısıyla Eylül 2021'de en çok indirilen üçüncü sosyal uygulama olan, kardeş şirketi Instagram oldu.

Instagram'ı 4. ve 5. sırada takip eden yine sosyal devi 'Facebook'a ait uygulamalar var. 4. sırada WhatsApp ve Messenger'ı takip ettik.

Bu veriler, 1 Eylül 2021 ile 30 Eylül 2021 tarihleri ​​arasındaki dünya çapındaki App Store indirmelerini ve Google Play indirmelerini de içerir. Ancak, bu listeye dahil olmayan uygulamalar, yalnızca Apple uygulamaları ve Google önceden yüklenmiş uygulamalarıdır. özel uygulamalar dahil edildi. Üçüncü taraf mağazalar, Android tahminlerinde sayılmaz.

Genel indirme listesinde TikTok birinci sırayı almayı başardı, Facebook ikinci sırada, üçüncü sırada Instagram ve WhatsApp dördüncü sırada yer aldı.

App Store İndirilenler listesinde ilk sırada TikTok, ikinci sırada Ulusal Sahtecilikle Mücadele Merkezi, üçüncü sırada YouTube, dördüncü sırada WhatsApp ve beşinci sırada Instagram yer aldı.

Son olarak Google Play İndirilenler listesinde sosyal uygulama Facebook birinci sırada, Instagram ikinci sırada, TikTok üçüncü sırada, Messenger dördüncü sırada ve son sosyal uygulama WhatsApp beşinci sırada yer aldı.

Son Haberler