En Hızlı Çalışan 10 Samsung Telefon

En Hızlı Çalışan 10 Samsung Telefon
İnsanlara pek çok konuda yardımcı olan akıllı telefonlar, içerisinde bulundurduğu özelliklere göre farklı kullanıcılara hitap ediyor. Kimi kişiler...

İnsanlara pek çok konuda yardımcı olan akıllı telefonlar, içerisinde bulundurduğu özelliklere göre farklı kullanıcılara hitap ediyor. Kimi kişiler için kamera önemli iken, bazı kişiler içinde depolama kapasitesi önemli olabilir.

Ancak her akıllı telefon kullanıcısı için telefonun hızlı olması yadsınamaz bir gerçektir. Bunun için telefon kullanıcıları telefon alırken telefonun işlemcisine yani başka bir ifade ile telefon hızına büyük bir önem veriyor. Telefonun hızlı olması sayesinde daha hızlı işlemleri gerçekleştirmeyi ve böylelikle zamanı daha verimli kullanmayı amaçlıyor.

Bunun yanında bazı kişilerde telefonu oyun oynamak için kullandıkları için telefonun hızlı olması daha akıcı bir oyun deneyimi sağlıyor. Bu yüzden telefon ile oyun oynayan kişiler, telefon hızına ve işlemcisine oldukça fazla dikkat ediyor.

Telefonun çalışması için çoğu telefon markası, cihazlar içerisine güçlü işlemciler yerleştiriyor. Bununla birlikte hem insanların akıcı telefon kullanmasını ve markaya bağlanmasını amaçlıyor. Başta gelen telefon markalarından biri olan Samsung, bu konuda en iyilerinden bir tanesidir. Hızlı ve uygun fiyatlı telefonlar sunması çoğu kişinin bu markaya bağlı kalmasını sağlıyor. Bu yazımızda sizler için en hızlı çalışan 10 Samsung telefon ile ilgili bir sıralama oluşturulduk. Sizler de hızlı çalışan Samsung telefonlar arayışı içerisindenseniz bu yazı tam sizlere göre.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung’un yakın bir zamanda duyurduğu bu telefon, Samsung’un en hızlı modeli olmasının yanında bu markanın en güncel telefon modellerinden bir tanesidir. Oldukça güçlü bir işlemciye sahip olması akıcı bir şekilde telefon kullanmaya sağlıyor. Bu modelin fiyatının ülkemizde yüksek olması sebebiyle çoğu kişi bu telefona sahip olmasa da bu telefonu deneyimleyen kişiler tarafından oldukça beğeniliyor. Bazı özelliklerini paylaşacak olursak Samsung Galaxy S20 Ultra, 5000 mAh batarya kapasitesine sahip. Buda telefonu uzun süreler boyunca kullanma imkânı sağlıyor.

Bu telefonun ana kamerası 108 MP bir çözünürlüğe sahip. Oldukça iyi bir fotoğraf deneyimi sunacağına inanıyoruz.

İşlemcisine bakacak olursak bu telefonun 8 çekirdekli bir işlemciye sahip. Bunun yanında 12 GB RAM ve Samsung Exynos 990 bir yonga setine sahip olması bu telefonu diğer modellere göre oldukça hızlı olmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung’un ürettiği en farklı telefon modellerinden biri olan Galaxy Z Flip, hızlı bir işlemciye sahip olması nedeniyle insanların ilgisini çekiyor. Katlanabilir bir yapıya sahip olması bu modelin en ayırt edici özelliklerinden bir tanesidir. Bunun yanında işlemci olarak da iyi olması bu telefonu benzersiz kılıyor. Temel donanımlarına bakacak olursak 8 GB RAM ile Qualcomm Snapdragon 855 yonga setine sahip olması ile Samsung’un en hızlı telefonları arasında yer almasını sağlıyor.

Samsung Galaxy Fold

Henüz ülkemizde satışa sunulmayan bu model, çoğu kişinin beğendiği telefonlardan bir tanesidir. Temel donanımlarının yüksek olması bu telefonu benzersiz kılıyor. Temel donanım olarak 12 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 855 gibi bir yonga setine sahip olması bu telefonun akıcı olmasını sağlıyor.

Samsung S10 Lite

Diğer modellerde nazaran daha uygun bir fiyatta sahip olması ve bunun yanında bir o kadar da hızlı olması sebebiyle insanların beğendiği telefonlar arasında yer alıyor. Telefonun 8 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 855 gibi bir yonga setine sahip olması bu telefonun en hızlı telefonlar arasında yer almasını sağlıyor.

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Diğer modellere göre daha önce piyasaya sürülen bu telefon hâlâ daha kullanıcılara akıcı ve hızlı bir deneyim sağlıyor. Temel donanım olarak 12 GB RAM ve bunun yanında Samsung Exynos 9825 yonga setine sahip olması bu telefonu hâlâ daha hızlı olmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy Note 10

2019 yılında piyasaya sürülen bu telefon çoğu kişinin beğendiği telefonlar arasında yer almayı başardı. Güzel bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra bir o kadar da iyi bir işlemciye sahip olması bu telefonu eşsiz olmasını sağlıyor. Temel Donanım olarak 8 GB RAM ve Samsung Exynos 9825 yonga setine sahip.

Samsung Galaxy S10 Plus

Fiyat olarak normal seviyelerde olması ve fiyatına göre iyi özelliklere sahip olması bu telefonun tercih edilmesini sağlıyor. Yonga seti olarak Samsung Exynos 9 Series 9820 kullanması ve 8 GB RAM ile birlikte telefonun akıcı olmasına yardımcı oluyor.

Samsung Galaxy S10

2019 yılı şubat ayı itibariyle duyurulan bu telefon Samsung’un en bilinen modelleri arasında yer alıyor. Şık bir tasarımın yanında iyi bir performansa sahip bu telefon, en popüler modeller arasında yer alıyor.

Samsung Exynos 9 Series 9820 yonga setine sahip olması bu telefonun performansın başlıca göstergesidir.

Samsung Galaxy S10e

Uygun bir fiyata sahip olan bu akıllı telefon, kullanıcılara akıcı bir performans sağlıyor. Sahip olduğu fiyatlara rağmen Samsung Exynos 9 Series 9820 ve 6 GB RAM’e sahip bu telefon tam bir fiyat performans ürünü olarak gösterebiliriz.

 Samsung Galaxy S9 Plus

Çoğu kişinin sahip olduğu bu telefon Samsung’un en hızlı telefonları sıralamasında 10. sırada yer alıyor. Samsung Exynos 9 Series 9810 yonga seti ve 6 GB RAM ile birlikte bu telefonun hâlâ daha hızlı ve performanslı bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Son Haberler