En Son Samsung Galaxy Z Fold 3 Sızıntısı Hayal Gücüne Çok Az Şey Bırakıyor

En Son Samsung Galaxy Z Fold 3 Sızıntısı Hayal Gücüne Çok Az Şey Bırakıyor
Rapora göre Galaxy Z Fold3, dış tarafında 6,2 inç AMOLED ekrana sahip olabilir. 832 x 2260 piksel boyutunda ve 10 MP delikli bir selfie kamerası olması bekleniyor....

Rapora göre Galaxy Z Fold3, dış tarafında 6,2 inç AMOLED ekrana sahip olabilir. 832 x 2260 piksel boyutunda ve 10 MP delikli bir selfie kamerası olması bekleniyor. Yakışıklı bir günlük gibi açılacak ve 1768 x 2208 piksel boyutlarına sahip daha büyük bir 7.6 inç AMOLED ekran ortaya çıkacak. Muhtemelen Samsung'un ilk ekran altı selfie kamerasına sahip olacak. WinFuture'daki insanlar, her iki panelin de 120 Hz yenileme hızına ayarlanacağından emin.

Birden fazla söylentiye dayanarak, Samsung'un katlanabilir amiral gemisi, Qualcomm'un Snapdragon 888 yonga seti tarafından desteklenecek. Seçim için 12 GB RAM ve 256 GB ve 512 GB dahili depolama eşlik edecek. Bununla birlikte, cihaz büyük olasılıkla bir microSD kart yuvasına sahip olmayacak.

Galaxy Z Fold3'ün beş kameraya sahip olması bekleniyor. Arkasında 12 MP standart, 12 MP genişlik ve 12 MP telefoto lensten oluşan üçlü kamera kurulumu bulunacak. Daha önce de belirtildiği gibi, katlanmış mod için 10 MP'lik bir selfie kamerası ve tablet modu için 4 MP'lik bir ekran altı kamerası olacak.

Cihazın suya dayanıklı olması muhtemeldir. Diğer şeylerin yanı sıra 5G, Wi-Fi 6 ve NFC de kartlarda. En son Galaxy Note gibi, Galaxy Z Fold3'ün de S-Pen kalemini desteklemesi bekleniyor. Telefon muhtemelen 25 W hızlı şarjlı 4.400 mAh pil barındıracak. Yazılım tarafında, Samsung'un katlanabilir form faktörü için uyarlanmış OneUI 3.1 ile Android 11'i bekleyebilirsiniz. WinFuture, Samsung sızıntılarıyla ilgili harika bir geçmişe sahip olsa da, bu söylentileri bir tuz tanesi ile almanızı öneririz.

Galaxy Z Fold3, 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğinde resmi olarak yerini alacak.

Son Haberler