Epic Games 19 Ağustos'ta Bedava Vereceği Oyunları Açıkladı!

Epic Games 19 Ağustos'ta Bedava Vereceği Oyunları Açıkladı!
Epic Games, düzenli olarak bedava oyun vermeye devam ediyor. Şirket, yeni oyunlarını da duyurdu. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunlar hem ufkunuzu...

Epic Games, düzenli olarak bedava oyun vermeye devam ediyor. Şirket, yeni oyunlarını da duyurdu. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunlar hem ufkunuzu genişletecek hem de eğlenceli deneyimler yaşamanızı sağlayacak. Oyunların mantığı oldukça güzel. Pek çok kişinin severek oynayacağı düşünülüyor. Üstelik bedava verilecek oyunları kütüphanenize eklediğiniz takdirde istediğiniz zaman oynayabileceksiniz. Herhangi bir zaman sınırlaması olmayacağını belirtelim. Bu da Epic Games'i özel kılıyor. Çünkü pek çok oyun platformu oyunları geçici olarak ücretsiz veriyor. Hal böyle olunca da oyuncular soluğu Epic Games'te almaya başladı. Son yılların en hızlı artış yaşayan oyun platformu Epic Games olsa gerek. Çünkü başlattığı bedava oyun serileri birkaç senedir devam etmekte. Bu sayede de oyuncular ücret ödemeden oyun sahibi oluyor. Peki Epic Games'te hangi oyunlar bedava verilecek?

Epic Games Ücretsiz Oyunları

Void Bastards oyunu ücretsiz oldu. Nişan ve stratejiyi bir arada buluşturan bu oyunda özellikle de zeka gelişimi için başlı başına bir yapıt. Oyunların pek çoğu zeka gelişimine işe yarasa da bu tarz strateji kaynaklı oyunlar daha fazla etkili oluyor. Özellikle de nişan oyunları arasında farkını fazlasıyla belli ettiği görülüyor. 2019 çıkışlı oyunu ücretsiz şekilde kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Oyun artık size ait olacak. Kullanıcılar şimdiden Perşembe gününü beklemeye başladı.

Yooka-Laylee de Ücretsiz Oldu!

Yooka ve Laylee'nin maceralarını anlatan oyun, hikayesiyle oyuncuları oyunun içerisine çekmeyi başarıyor. Macera dolu bu yapımda ise ikilinin büyülü kitabın peşinde takıldığı bilinmekte. Bu kitabı bulmalı ve bazı sayfalarına sahip olmalılar. Bunun için hikayeli bir oyun sizleri bekliyor. Oyunun eski görünümü de bilerek dizayn edilmiş. Eskileri andıran o görüntüsüyle Nintendo'ya selam verilmiş desek yeridir.

Oyunlar Ne Zaman Bedava Olacak?

Epic Games'in oyunları 19 Ağustos Perşembe günü ücretsiz olacak. Böylelikle oyunları satın almak yerine bedavaya sahip olabileceksiniz. Epic Games'in bu duyuruyu önceden yapması hızlı bir şekilde siteye yığılmanın önüne geçebilir. Ayrıca daha fazla oyuncuya duyurulacağı için site açısından daha fazla kullanıcı anlamına geliyor. Pek çok kişi Epic Games'e tek kuruş ödemeden bir sürü oyun aldı. Eğer siz de o gruptansanız bu oyunları da kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Son döneme damgasını vuran oyunlarla ilgili en son gelişmeleri paylaşacağız. Epic Games'in oyuncuları oyuna teşviki konusunda liderliği göğüslediği görülüyor. Steam'in zirvede olduğu oyun platformları arasında Epic Games'te varlığını ortaya koymaya başladı. Ciddi anlamda oyun oynamak için Epic Games'in tercih sıklığı artıyor.

Son Haberler