Epic Games Ücretsiz Oyun Verdiğini Açıkladı! Bedava Oyun İçin Elinizi Çabuk Tutun

Epic Games Ücretsiz Oyun Verdiğini Açıkladı! Bedava Oyun İçin Elinizi Çabuk Tutun
Epic Games, düzenli olarak ücretsiz ve indirimli oyun veriyor. Bu sefer verdiği oyun ise türü gereği fazlasıyla ilgi çekti. Oyunun detaylarını merak eden...

Epic Games, düzenli olarak ücretsiz ve indirimli oyun veriyor. Bu sefer verdiği oyun ise türü gereği fazlasıyla ilgi çekti. Oyunun detaylarını merak eden kullanıcılar soluğu Epic Games sitesinde aldı. Oyun platformu, son senelerde öyle fazla üye kazandı ki Steam'e kafa tutar hale geldi. Çünkü verdikleri bedava oyunlar ve çeşitli etkinlikler nedeniyle ilgi çektiği belirtiliyor. Ancak Steam'in kendi içerisinde bir sosyal medya olduğu düşünülürse aralarındaki rekabet bir süre daha devam edecektir. Peki Epic Games hangi oyunu bedavaya verdi? Çok merak edilen oyun hakkında bilgiler ve özellikleri açıklıyoruz. Üstelik sistem gereksinimleri düşük olduğundan dilediğiniz kadar oynayabileceksiniz. Birçok oyuncunun bilgisayarı rahatlıkla kaldıracaktır. Oyuncu bilgisayarları kesin olarak oyunu oynamanıza müsaade edecektir.

Hangi Epic Games Oyunu Bedava?

Epic Games'in vermiş olduğu bedava oyunun Rebel Galaxy olduğu açıklandı. Hızlı bir şekilde kütüphanenize eklemeniz durumunda bu oyunu dilediğiniz zaman oynayabileceksiniz. Üstelik oyun artık sizin olacak. Hal böyle iken insanlar oyunu kütüphanelerine ekliyor. Kimisi hemen oynuyor kimisi ise sonra oynamak için bekletiyor. Rebel Galaxy, içerisinde aksiyonun olduğu bir oyun. Uzayda geçen oyunda kendi mesleğinizi seçebiliyorsunuz. Savaşçı ya da tüccar olabilirsiniz. Oyun içindeki savaşlar oyuncuları heyecanlandırıyor. Kendi yarattığınız kariyerde büyümek ve güçlenmek istiyorsanız varınızı yoğunuzu ortaya koymalısınız. Böylelikle keşif de yapabilir ve adınızdan söz ettirebilirsiniz. Oyunu oynayanlar genel olarak memnun kalmış. Oyunun sistem gereksinimleri ise oldukça düşük. Önerilen ve minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda arada çok da fazla fark olmadığı görülüyor. Anlayacağınız bilgisayarınız oyunu yüksek ihtimalle kaldıracaktır. Tüm bu ihtimaller doğrultusunda oyunun kaç TL'ye satıldığını da belirtelim. Şu an ücretsiz ama bir süre sonra tekrar ücretli olacak. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Oyuna ücret ödememek için 1 hafta içerisinde kütüphaneye eklemeniz gerekmekte. Bunu da hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Oldukça pratik olan bu işlem, oyunu bedava bir şekilde istediğiniz zaman oynamanıza yarıyor.

Rebel Galaxy Kaç TL'ye Satılıyor?

Oyunun Epic Games'teki fiyatı 29 TL olarak açıklandı. Yani oyunu oynamak istiyorsanız kütüphanenize ekleyerek 29 TL vermekten kurtulabilirsiniz. Daha önce bu oyunu oynayan ve memnun kalan pek çok oyuncu olduğu görülüyor. Sizler de oyuna bir şans tanıtın ve oynamaya başlayın. Epic Games indirimlerinin ve ücretsiz oyun fırsatının haftalık olduğunu unutmayın. Çünkü sanılanın aksine oyunlar kısıtlı süre için size sunuluyor. Eğer o vakit dolmadan kütüphanenize eklerseniz oyunu sınırsız şekilde oynayabilirsiniz. Oyunun sizin olması için indirmenize gerek yok, yalnızca kütüphanenize ekleyin.

Son Haberler