EXXEN Android TV'de İzlenebilecek! Akıllı Televizyonlarda EXXEN Keyfi Yaşanacak!

EXXEN Android TV'de İzlenebilecek! Akıllı Televizyonlarda EXXEN Keyfi Yaşanacak!
EXXEN, yeni geliştirdiği uygulama ile akıllı televizyonlarda daha fazla yer almaya başladı. Daha önce Nisan ayında yapılan uygulamanın kısıtlı araçlarla...

EXXEN, yeni geliştirdiği uygulama ile akıllı televizyonlarda daha fazla yer almaya başladı. Daha önce Nisan ayında yapılan uygulamanın kısıtlı araçlarla çalışması nedeniyle pek çok kişi EXXEN'i izleyemiyordu. Ancak çeşitli geliştirmeler devam etti ve yeni yayınlanan güncelleme ile uygulama duyuruldu. EXXEN, artık Android telefonlarda ve LG, Samsung gibi markalarda da izlenebilecek. Hal böyle olunca EXXEN aboneliği olan pek çok kişi sevinç yaşadı. Çünkü HDMI kablosu ile düşük kaliteli film ve diziler izliyorlardı. Artık buna gerek kalmayacak. Kesintisiz şekilde hızlı ve bir o kadar da canlı görüntülerle EXXEN'i izleyebileceksiniz. Acun Ilıcalı'nın kurmuş olduğu dijital içerik platformu, Ocak 2021'de başlamış olmasına rağmen kendini hızlı bir şekilde geliştirdi. Leyla ile Mecnun gibi önemli projelerle de çok sayıda abone toplamayı başardı. Bu abonelerin akıllı televizyon kullanımına yönleneceği bilgisi geldi. Uzun zamandır beklenen bir güncellemeydi. Android TV'de olmaması büyük eksiklik olarak tanımlanıyordu.

EXXEN Konsollara Gelecek mi?

EXXEN Akıllı TV uygulaması televizyonlarda izlenebilir hale gelince izleyiciler konsollar için de benzer bir girişimin olup olmayacağını sordu. Eğer akıllı televizyonunuz kaldırmıyorsa bile konsol üzerinden oynanabilir mi merak ediliyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre konsoldan izlemek şu an için mümkün değil. Ancak önümüzdeki aylarda konsol adına da uygulama geliştirilebilir. Böylelikle her türlü cihazda rahatlıkla dizinizi ve filminizi izleyebilirsiniz. Genel itibariyle bu tarz sorunlar kullanıcıları derinden etkiliyor. Çünkü insanlar eskisi gibi bilgisayar başında izlemek yerine akıllı televizyon veya konsol aracılığıyla uzanarak rahat ve etkili bir deneyim yaşamak istiyor. Özellikle de son zamanların en etkili projelerinden birkaçı EXXEN'de olunca ister istemez ilgi dijital içerik platformuna kayıyor. Diğer platformlarda bu imkan varken Acun Ilıcalı'nın şirketi biraz geri konumdaydı. Ancak yeni güncelleme sayesinde bu sorun ortadan kalktı. Yalnızca konsollara ne zaman geleceği merak edilir oldu.

EXXEN Hangi Televizyonları Destekliyor?

EXXEN Akıllı TV uygulaması, pek çok televizyon modelini desteklemekte. Samsung, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Philips, Sunny, Regal, Toshiba, Altus, Onvo, Saba, Nordmende, Axen, Woon, Elton ve Hi-Level üzerinden EXXEN izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Apple TV, Mi Stick ve Mi Box üzerinden de izlenebiliyor. LG, PlayStation 4 ve PlayStation 5'e gelmesi ise biraz zaman alacak. Konsolların yanı sıra LG'nin de listede olması izleyicileri sevindirdi. Çünkü kullanıcılar özellikle de LG hakkında nasıl bir karar verileceğini merak ediyordu.

Son Haberler