Facebook Yeni Özelliğini Duyurdu

Facebook Yeni Özelliğini Duyurdu
Sosyal medya devi, bazı dini liderler tarafından sadık çevrimiçi etkileşim kurmanın en yeni yolu olarak benimsenen bir araç olan yeni bir dua isteği özelliğini...

Sosyal medya devi, bazı dini liderler tarafından sadık çevrimiçi etkileşim kurmanın en yeni yolu olarak benimsenen bir araç olan yeni bir dua isteği özelliğini kullanıma sundu.

Bu özelliği kullanan Facebook Gruplarında üyeler, yaklaşan iş görüşmeleri, hastalıklar ve büyük ve küçük diğer kişisel zorluklar için dua gücünü toplamak için kullanabilir. Bir gönderi oluşturduktan sonra, diğer kullanıcılar “dua ettim” düğmesine dokunabilir, “beğen” veya başka bir tepki ile yanıt verebilir, yorum bırakabilir veya doğrudan mesaj gönderebilir.

Bir şirket sözcüsüne atfedilen bir açıklamaya göre Facebook, inanç topluluklarını desteklemek için devam eden çabaların bir parçası olarak Aralık ayında ABD'de test etmeye başladı.

"COVID-19 salgını sırasında, bağlantı kurmak için hizmetlerimizi kullanan birçok inanç ve maneviyat topluluğu gördük, bu yüzden onları desteklemek için yeni araçlar keşfetmeye başlıyoruz" dedi.

“Facebook ve diğer sosyal medya platformları, özellikle bu salgın sırasında, Mesih'in İncili'ni yaymak ve inananları birbirine bağlamak için muazzam araçlar olmaya devam ediyor” dedi. "Herhangi bir araç kötüye kullanılabilir, ancak ihtiyaç anında insanları tek gerçek Tanrı'ya dönmeye teşvik eden bu tür çabaları destekliyorum." açıklamasını yaptı.

Son Haberler