FIFA 22 Kariyer Modunda Neler Olduğu Açıklandı! FIFA 22 Gerçekçi Bir Oyun Deneyimi Sunuyor

FIFA 22 Kariyer Modunda Neler Olduğu Açıklandı! FIFA 22 Gerçekçi Bir Oyun Deneyimi Sunuyor
FIFA 22'de kariyer moduna ilişkin yeni bilgiler sunuldu. Fragman şeklinde yayınlanan videoda kariyer modunun ne kadar fazla çeşitli olduğunu görüyoruz. Üstelik...

FIFA 22'de kariyer moduna ilişkin yeni bilgiler sunuldu. Fragman şeklinde yayınlanan videoda kariyer modunun ne kadar fazla çeşitli olduğunu görüyoruz. Üstelik bu modla beraber gerçekçi bir oyun anlayışı sizleri bekliyor olacak. HyperMotion teknolojisine ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı. Dünya yıldızlarının katkı verdiği bu teknolojide futbolcuların görünümlerinden oyun içi hareketlerine kadar pek çok şey gerçekçi olacak. Böylelikle oyunu oynarken gerçeklik hissine kapılacaksınız. FIFA, aldığı karar ile geçtiğimiz sene yeni oyun çıkarmamıştı. Artık bunun acısını fazlasıyla çıkaracağı görülüyor. Oyunun yeni bir teknoloji kullanması oyunseverleri heyecanlandırdı.

FIFA 22 Kariyer Modu Duyuruldu!

Kariyer modunda oyunun yerine göre zor olması çok önemliydi. Ne çok kolay ne de çok zor bir mod yerine oyunun işleyişine bağlı olarak değişen bir model beklenmekteydi. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla kariyer modunda küme dahi düşülebiliyor. Ayrıca dünyanın en iyi takımı veya oyuncusu olma fırsatınız da bulunuyor. Çeşitliliğin böylesine fazla olduğu bir oyun elbette ilgiyle karşılanacaktır. FIFA 22'de dikkat çeken bir başka detay ise oyun içinde sizlere çeşitli görevler verilecek. Bu görevleri tamamlamanız halinde kariyerinizde yükselme şansı elde edeceksiniz. Oyuncuların, taraftarların ve teknik direktörünüzün gözünde daha iyi bir konumda olacaksınız.

FIFA 22'de Oyuncuları Neler Bekliyor?

FIFA 22, yayınlamış olduğu resmi tanıtım videosunda kariyer moduna fazlasıyla değindi. Kariyerinizi nasıl inşa edebileceğiniz ve inşa ederken karşılaşacağınız olası durumlar hakkında bilgi verdi. Oyun içinde kariyerinizi fazlasıyla etkileyecek birbirinden farklı olaylar yer alacak. Üstelik bu olaylar bir araya geldiğinde oyundan aldığınız keyif daha da artacak.

FIFA 22 Çıkış Tarihi

FIFA 22'nin çıkış tarihi 1 Ekim 2021 olarak açıklanmıştı. Oyunu uzun zamandır bekleyen pek çok kişi, ön sipariş vermeye başladı bile. Oyunu çıkar çıkmaz satın almak isteyenler FIFA 22'nin çıkışını merakla bekliyor. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra oyunla ilgili merak edilen pek çok şey bulunmakta. Oyun içi deneyimin nasıl olacağını merak ediyorsanız 1 Ekim'den sonra kendiniz test edebilirsiniz. Çünkü yayınlanan fragmanlar genel geçer bilgiler veriyor. Detaylara inmek ve test etmek sizin elinizde. Oyun, genel itibariyle teknolojisini yenilemiş durumda. Hal böyle olunca futbol oyunları arasında kendini en fazla yenileyen oyun FIFA olacağa benziyor. FIFA serisi, 1 yıllık aranın ardından PES ve diğer oyun serilerine karşı önemli bir üstünlük elde edebilir. Elbette oyun çıktığında bunu rahatlıkla anlayabileceğiniz. Yine de her oyuncunun oyunlardan farklı beklentisi olduğu için FIFA'nın böyle bir tekelleşmeye gitmesi zor olabilir. Önümüzdeki aylarda her şey daha detaylı olarak karşımıza çıkacak.

Son Haberler