Firefox Relay Premium Planları Duyuruldu: Sınırsız E-Posta Takma Adı Sunacak

Firefox Relay Premium Planları Duyuruldu: Sınırsız E-Posta Takma Adı Sunacak
Mozilla, çevrimiçi rastgele bir hesaba kaydolmak için her ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz beş e-posta takma adı sağlayan ücretsiz bir ürün...

Mozilla, çevrimiçi rastgele bir hesaba kaydolmak için her ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz beş e-posta takma adı sağlayan ücretsiz bir ürün olarak Firefox Relay'i piyasaya sürdü. Artık kuruluş, hizmet için size daha fazla takma ada erişmenizi sağlayacak ücretli bir Premium katmanı tanıttı. Abone olduğunuzda kendi alt alanınıza (alaniniz.mozmail.com) sahip olacaksınız ve sınırsız sayıda e-posta oluşturabileceksiniz. Katman ayrıca, yaptığınız e-postaları içeren bir özet panosuna erişim, mesajlara yanıt verirken takma adlarınızı kullanma seçeneği ve 150 kb ek izni sağlar.

Relay'e kaydolduktan veya Firefox hesabınızla oturum açtıktan sonra, Chrome gibi başka bir tarayıcıda veya mobilde bile bir takma ad oluşturabilirsiniz. Firefox kullanıyorsanız ve Relay uzantısını yüklerseniz, e-posta adresi isteyen bir web sitesini her ziyaret ettiğinizde giriş alanında bir Relay simgesi görünecektir. Takma ad oluşturmak için basitçe tıklayabilirsiniz. Hizmet, takma adlarınızı kullanarak aldığınız iletileri birincil e-posta hesabınıza iletir ve tüm iletilerin gelmesini engelleyebilir, hatta istenmeyen posta almaya başladığında takma adı silebilirsiniz.

Mozilla yaptığı duyuruda, birçok beta testçisinin yalnızca beş takma addan fazlasını istediği için ücretli seçeneği sunmaya karar verdiğini söyledi. Gelecekte bir Premium aboneliğin ne kadar tutacağını söylemedi, ancak katmanı sınırlı bir süre için ayda 1 $/EUR 1 başlangıç ​​fiyatıyla sunuyor. Şu anda bu seçenek yalnızca Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Malezya, Singapur, Yeni Zelanda, Avusturya, Belçika, Fransa, Almanya, İrlanda, Hollanda, İspanya ve İsviçre'de mevcuttur.

Son Haberler