Galaxy S22 Serisindeki Özelliklerin Bazıları Eski Cihazlarda Olacak

Galaxy S22 Serisindeki Özelliklerin Bazıları Eski Cihazlarda Olacak
Galaxy S22 serisi için yep yeni bir özellik ile geliyor. Telefondan fotoğraf çekmeyi çok daha ileriye taşımayı hedefleyen Samsung üzerinde çalıştığı teknolojiyi de duyurdu.

Kısa süre önce Samsung komitede yayınlanan bir bildiriye göre Galaxy S22’nin bazı özellikleri eski telefonlara gelecek. Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi olan Samsung Galaxy S22 ile alakalı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şirket Galaxy S22 serisi gibi birçok yeni telefon modeli var.

Sunduğu değişik telefonlar nedeniyle şirketin çok fazla sevildiğini söyleyebiliriz. Güney Koreli telefon üreticisi uzunca süredir çok iyi satış rakamlarına da ulaşmayı başarıyor. Samsung Galaxy S22 serisinde de geçtiğimiz aylarda birtakım detaylar ortaya çıkmıştı. Telefonun sunmuş olduğu kamera teknolojileri kesinlikle birçok insan tarafından beğeni kazandı. Samsung Galaxy S22 serisinde kamerasında bulunan özelliği eski amiral gemisi cihazlara da entegre etme kararı aldı.

galaxy-s22-ultra-rekor.webp

Galaxy S22 serisinde sunulan kamera özellikleri eski cihazlara da gelecek!

Samsung geçtiğimiz ay tanıttığı cihazı ile alakalı birçok detayı da beraberinde getirmişti. Galaxy S22 serisinde Samsung bizlerin karşısına farklı bir teknoloji ile çıkmıştı.

Çekilecek portre fotoğraflarında ışık kaynağını konumunu ayarlamak da bu sayede mümkün olabiliyordu. Cihaz fotoğraf portre çekerken çok daha iyi bir deneyim sunuyor. Yine Samsung'un paylaşmış olduğu bazı detaylar da oldukça önemli bilgiler yer alıyor. OneUI 4,1 ile Galaxy S21, S20, Galaxy Note 20 serisi ve Z Fold 2 ve Z Flip 5G dâhil olmak üzere bütün Galaxy Z serisinde akıllı telefonlarda bu özellik olacak.

samsung-galaxy-s22-ultra-9923.jpg

Nitography ismini verdiği teknolojisine son derece güvenen Samsung yenilikçi telefonlar için çalışmalarına devam ediyor. Güney Koreli üretici dünya geneline telefon satışı yapıyor. Birden fazla farklı model ile Apple’ın önüne geçmeyi başaran Samsung Nitography sistemi ile çok daha farklı cihazlar üretecek.

Bu teknoloji fotoğraf çekimlerinde çok daha iyi bir performans sağlıyor. Daha iyi bir deneyim arzulayanlar için oldukça ideal bir tercih olacaktır.

Son Haberler