Gmail, iOS Uygulaması Güncellendi; İşte Yenilikler

Gmail, iOS Uygulaması Güncellendi; İşte Yenilikler
Google, iPhone ve iPad üretkenlik uygulamaları için üçlü verimlilik güncellemesi yayınlıyor. Özellikle, Gmail bir ana ekran widget'ı alırken, iOS Resim...

Google, iPhone ve iPad üretkenlik uygulamaları için üçlü verimlilik güncellemesi yayınlıyor. Özellikle, Gmail bir ana ekran widget'ı alırken, iOS Resim İçinde Resim artık Google Meet için kullanılabilir.

Gmail, geçen yıl bir ara orijinali sessizce kaldırıldıktan sonra iOS'ta başka bir widget alıyor. Google'ın bugün paylaştığı ekran görüntüsü, gelen kutunuzu, göndereni ve konuyu belirten son üç e-postayı gösteriyor.

Hangi hesaptan geldikleri, sol üst köşede profil resminizle vurgulanırken, solda bir FAB oluştur. İşlevsellik açısından, elden geçirmeniz gereken bir Malzeme için gereken Android sürümüyle aynıdır. iOS widget'ı "önümüzdeki birkaç hafta" içinde Gmail'de kullanıma sunulacak.

Bu arada, Google kısa süre önce Meet'e Resim içinde Resim desteği ekledi. Pencereyi yeniden boyutlandırma özelliğine sahip oldukça standart bir uygulamadır. "Önümüzdeki birkaç hafta" içinde mobil Gmail'deki entegre görüntülü arama deneyimine bir PiP de geliyor.

Örneğin, bir e-postayı iletmek, bir belge paylaşmak veya sohbet ederken bir şeye bakmak isteyebilirsiniz. Google Meet uygulamasından çıkmanız yeterlidir; toplantınız, Ana Ekranınızda dolaşabileceğiniz bir pencerede simge durumuna küçültülür.

Yaklaşan son güncelleme, Google E-Tablolar'ın kısayollar için destek eklediğini görecektir - mevcut olanların bir listesini görmek için komut tuşunu basılı tutun:

Kısayollar, küçük bir klavye kullanarak Google E-Tablolar'daki yaygın ve gelişmiş görevleri tamamlamayı kolaylaştırır (örneğin, tüm satırı seçmek veya belirli değerleri bulup değiştirmek gibi).

Son Haberler