Google Pixel 6 Pro Açık ve Koyu Temalı Duvar Kağıtları Sızdırıldı

Google Pixel 6 Pro Açık ve Koyu Temalı Duvar Kağıtları Sızdırıldı
Google, bazı posterler ile Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nun yaklaşan lansmanı için bizi heyecanlandırmaya başladı. Şimdi, Android Authority, bazı Pixel 6 Pro...

Google, bazı posterler ile Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nun yaklaşan lansmanı için bizi heyecanlandırmaya başladı. Şimdi, Android Authority, bazı Pixel 6 Pro duvar kağıtlarının sızdırıldığını bildirdi.

Pixel 6 Pro açık ve koyu duvar kağıtları sızdırıldı

Sızan duvar kağıtları, XDA haberi tarafından yayınlandı ve hem karanlık hem de açık temalı görüntüler. Duvar kağıtlarının ana odak noktaları, fotoğrafçı Andrew Zuckerman tarafından çekilen çiçekler ve bitkilerdir. Görünüşe göre bu sızıntı, Pixel 6 Pro'ya sahip olduğu bildirilen bir kaynaktan geliyor.

İşte bu görüntülerde görünen çiçekler ve bitkiler: Cattleya Orkide, Echeveria 'Mavi Prens', Hellebores, Güve Orkide, Farsça Zambak, İğnelik Protea. Her Pixel 6 Pro renk çeşidinin varsayılan olarak son üç duvar kağıdından biriyle gelmesi bekleniyor:

[gallery link="file" ids="2219,2220,2221,2222,2223,2224,2225,2226"]

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro hakkında şu ana kadar bilinenler

Her iki telefonun da Ekim ayında, muhtemelen ayın sonuna yakın bir zamanda resmi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor ve sızıntılara ve renderlara bakılırsa, Google, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro serisi ile gerçekten amiral gemisi pazarı için çalışıyor.

Son zamanlarda Google, reklam panoları, Google Store'daki resimler ve hatta yeni özel yapım Google Tensor çipinin reklamını yapan patates cipsi reklamıyla birlikte çıkacak olan iki telefonu tanıtmaya başladı.

İşte sızıntılardan ve söylentilerden şu ana kadar her iki telefon hakkında bilinenler

Pixel 6 Pro, ikisinin en güçlü amiral gemisi olacak ve elbette, pürüzsüz animasyonlar için 120Hz ekran yenileme hızıyla desteklenen, 1440p'lik güzel bir çözünürlüğe sahip 6.7 inçlik büyük bir OLED ekranla gelmelidir. Ek olarak, sorunsuz çoklu görev için 12 GB RAM ile gelmelidir. Kameralar açısından, Pixel 6 Pro, Pixel 6 kameradan ikisi ve 4x optik zoom yapabilen ek bir 48MP telefoto kamera ile birlikte gelmelidir.

Bunun da ötesinde, Pixel 6 Pro'nun, bir Pixel telefonuna güç sağlayan en büyük pil hücresi olan ve kullanıcıların en az bir tam gün pil suyu almasını sağlaması gereken cömert bir 5.000 mAh pil ile geleceği bildiriliyor.

Daha küçük Pixel 6'nın 90Hz yenileme hızına sahip 6 inçlik bir OLED ekranı sallaması ve 8GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. Kameralar açısından, 50MP birincil kamera ve 12MP ultra geniş sensör ile gelmelidir. Işıkları açık tutmanın 4.614 mAh pil hücresi olacağı bildiriliyor.

Her iki telefon da Google'ın daha önce tanıttığı özel yapım Google Tensor çipiyle gelecek. Yeni çip, yalnızca Google Pixel akıllı telefon için Google tarafından özel olarak yapılacağından daha iyi AI performansı ve birçok iyileştirme sağlamalıdır.

Ek olarak, her iki telefon da ekran içi parmak izi sensörleri, su geçirmezlik ve kutudan uzun zamandır beklenen Android 12 işletim sistemi ile gelecek.

Android 12 henüz resmi olarak piyasaya sürülmedi ve işletim sisteminin en son beta sürümü, bakmak için hoş renklerle yeniden tasarladığınız yeni Malzemeyi, duvar kağıdı seçiminizle senkronize simge renklerini ve genellikle Android deneyimini daha keyifli ve daha keyifli hale getiren yuvarlatılmış köşeleri görüntüler. genç olan. Bunun da ötesinde, işletim sistemi güncellemesi Gizlilik panosu gibi daha fazla güvenlik özelliği ve hangi uygulamanın hangi verileri kullandığı (örneğin konumunuz) gibi bilgileri size verecek daha kesin gizlilik kontrolleri sunacak ve böylece verilerinizin nasıl olduğunu kolayca takip edebileceksiniz.

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nun fiyatları hala bilinmiyor, ancak bu iki telefon Google'ın amiral gemisi aşamasına geri dönmesini işaret edecek gibi görünüyor, bu yüzden orta seviye bir fiyatla gelmelerini beklemeyin. En son sızıntılar bize 19 Ekim'de piyasaya sürülmesi gerektiğini söylüyor.

Son Haberler