Google Pixel 6 Serisi Bir İlki Gerçekleştirebilir

Google Pixel 6 Serisi Bir İlki Gerçekleştirebilir
Google'ın en yeni kayan yazı tahtası amiral gemisi akıllı telefonu Google Pixel 6, önümüzdeki sonbaharda, muhtemelen Ekim başında piyasaya sürülecek....

Google'ın en yeni kayan yazı tahtası amiral gemisi akıllı telefonu Google Pixel 6, önümüzdeki sonbaharda, muhtemelen Ekim başında piyasaya sürülecek. Bu, seri sızıntı yapan Max Weinbach tarafından ortaya çıktı ve akıllı telefon hakkında neredeyse her gün bazı öne çıkan özellikleri gösteren başka raporlar var. En son Google Pixel 6 hızlı şarj özellikleri hakkında.

91 Mobiles'a göre, Google Pixel 6 serisi, Google akıllı telefonlar söz konusu olduğunda bir ilki gerçekleştirebilir ve 33W hızlı şarj desteği sağlayabilir. Rapora göre Google'ın 33W şarj tuğlaları kullandığı tespit edildi. Şimdiye kadar, Pixel yalnızca maksimum 18W şarj hızını destekledi.

Bunun dışında dikkat çeken bir diğer söylenti ise şirketin yeni katlanabilir telefonuyla ilgili. Google'ın, Pixel 6 serisinin lansmanı sırasında izleyicilere kendi katlanabilir telefonlarının bir önizlemesini göstermeye hazırlandığı tahmin ediliyor.

Ayrıca Google Pixel 6 ve 6 Pro akıllı telefonların elden geçirilmiş bir görünüm, Tensor adlı yeni bir özel yonga seti, çok ihtiyaç duyulan bir kamera güncellemesi ile geleceği, ancak bildirildiği gibi yeni cihazların kutuda bir şarj cihazı içermeyecekleri de ortaya çıktı. GSM Arena tarafından.

Raporlara göre Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ayrıca 12MP ultra geniş kamera ve güncellenmiş GN1 50MP sensöre sahip olacak. ANI, yeni Pixel'in kameralarıyla ilgili daha fazla ayrıntının henüz açıklanmadığını söyledi.

Google'ın yeni Pixel cihazlarını duyurmasına hala birkaç ay var. Google bu hafta Pixel 5a'yı duyurdu. Ne yazık ki, 5a yalnızca ABD ve Japonya'da satışa sunulacak.

Bu arada, Pixel 5a'nın (5G) piyasaya sürülmesinin ardından, teknoloji devi Google kısa süre önce şirketin diğer iki Pixel cihazını durdurduğunu belirtti: Pixel 4A 5G ve Pixel 5.

The Verge'e göre, her iki model de şu anda Google'ın çevrimiçi mağazasında tükenmiş olarak listeleniyor ve diğer perakendecilerde kalan stoğun muhtemelen uzun süre dayanmayacağı tahmin ediliyor.

Google'ın sözcüsü yaptığı açıklamada, "Mevcut tahminlerimizle, Pixel 5a'nın (5G) piyasaya sürülmesinden sonraki haftalarda ABD'deki Google Store'un Pixel 4a (5G) ve Pixel 5'in satışını yapmasını bekliyoruz. Bu ürünler stoklar tükenene kadar bazı ortaklar aracılığıyla sağlanmaya devam edecek."

Son Haberler