Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro Kutusunda Sarj Cihazı Olmayacak

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro Kutusunda Sarj Cihazı Olmayacak
Google, bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonları Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'yu zaten yarı duyurdu, ancak tam tanıtımın sonbaharda bir ara yapılması planlanıyor....

Google, bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonları Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'yu zaten yarı duyurdu, ancak tam tanıtımın sonbaharda bir ara yapılması planlanıyor. Bugün orta sınıf Pixel 5a'yı resmileştiren şirket, yaklaşmakta olan Pixel 6 serisiyle ilgili yeni bir detayı da ortaya çıkarma fırsatını yakaladı.

Ne Pixel 6 ne de Pixel 6 Pro, kutuda bir şarj cihazıyla gönderilmez. Böylece Google, şu anda aynı şeyi tüm cihazlar için (Apple) veya sadece amiral gemileri için (Samsung) yapan en büyük şirketler olan Apple ve Samsung'un izinden gidiyor.

Bu nedenle Pixel 5a, kutuya bir şarj tuğlası ekleyen son Google telefonudur. Google, The Verge'e çoğu insanın zaten bir USB-C şarj cihazı olduğunu söyledi, bu yüzden artık bir tane eklemenin bir anlamı yok.

Çinli telefon üreticilerinin bu trendi takip edip etmeyeceklerini görmek ilginç olacak, çünkü pazarlamalarının çoğu şarj hızına odaklanıyor ve tüm bu inanılmaz hızlı yüklemeleri elde etmek için kutudaki tuğla ve kabloyu kullanmanız gerekiyor. . Çok hızlı kablolu şarja yapılan bu yatırım, tuğlaları bu (Çin) kutularında biraz daha uzun süre tutacak şey olabilir, göreceğiz.

Google'ın durumunda, ürünleri asla en hızlı şarj edilenler arasında olmadı ve aynı şey hem Apple hem de Samsung için geçerli, bu yüzden burada bir tür tema görüyoruz.

Son Haberler