Gurman: Apple Watch Series 7 Lansmanda Sınırlı Sayıda Satışa Çıkacak

Gurman: Apple Watch Series 7 Lansmanda Sınırlı Sayıda Satışa Çıkacak
Apple Watch Series 7'nin üretim sorunlarıyla karşı karşıya olduğu bildirilmesine rağmen, Apple her zamanki Eylül etkinliğinde iPhone 13 ile birlikte yeni...

Apple Watch Series 7'nin üretim sorunlarıyla karşı karşıya olduğu bildirilmesine rağmen, Apple her zamanki Eylül etkinliğinde iPhone 13 ile birlikte yeni akıllı saati duyurmayı planlıyor, ancak Bloomberg gazetecisi Mark Gurman'a göre cihaz lansman sırasında sınırlı sayıda satışa sunulacak.

Gurman, Power On haber bülteninin son sayısında Apple'ın üretim sorunlarının olası üç sonucunu özetliyor: Şirket, Apple Watch duyurusunu üretim sorunları çözülene kadar erteliyor, duyuruya devam ediyor ve Series 7'yi sınırlı miktarlarda kullanıma sunuyor, veya Apple saati duyurur ancak daha sonraki bir tarihe kadar kullanıma sunmaz.

Gürman'a göre Apple, bu ay iPhone ile birlikte Apple Watch Series 7'yi duyuracak ancak bazı modeller normalden daha geç veya sınırlı sayıda gönderilecek.

Yeni bir üründe bu olduğunda, tipik olarak üç sonuç vardır: Duyuru, sorunlar giderilene kadar ertelenir, ürün küçük miktarlarda zamanında piyasaya sürülür veya cihaz zamanında duyurulur, ancak daha sonra satışa çıkar.

Her zamanki Eylül etkinliğinde iPhone'un yanı sıra bir duyuru göreceğimize inandırıldım, ancak geç veya küçük miktarlarda gönderilen modellerin bir karışımı olacak.

Apple Watch Series 7, önceki Apple Watch modellerinden açıkça ayırt edilmesini sağlayacak çok daha çarpıcı bir tasarım değişikliğine sahip olacak. 40 ve 44 mm'den yeni 41 mm ve 45 mm boyut seçenekleriyle gelecek ve güncellenmiş ekran teknolojisine ve iPhone 12'ye benzer düz kenarlı bir tasarıma sahip olacak. Yeni sağlık sensörü özellikleri beklenmiyor, ancak yeni model muhtemelen daha hızlı bir işlemciye ve muhtemelen daha uzun pil ömrüne sahiptir.

Son Haberler