Gurman, Sonbaharda Gelecek Apple Ürünlerini ve Ayrıntılarını Özetledi

Gurman, Sonbaharda Gelecek Apple Ürünlerini ve Ayrıntılarını Özetledi
Yaklaşık bir ay içinde Apple, Apple Watch Series 7, uzun süredir konuşulan AirPods 3 ve yeniden tasarlanmış bir iPad mini ile yeni iPhone modellerini tanıtacak....

Yaklaşık bir ay içinde Apple, Apple Watch Series 7, uzun süredir konuşulan AirPods 3 ve yeniden tasarlanmış bir iPad mini ile yeni iPhone modellerini tanıtacak. Bloomberg'den Mark Gurman, en son Power On bülteninde Apple'ın bu sonbaharda piyasaya sürmesi beklenen her şeyi özetliyor.

iPhone 13

Apple'ın yaklaşmakta olan iPhone 13 için planlarını kapsamlı bir şekilde ele aldık. Şimdi, Gurman ayrıca Apple'ın yeni telefonundan beklenen her şeyi özetliyor. Bunun "klasik bir Apple S modeli" olması gerekmesine rağmen, şirketin muhtemelen bir sonraki iPhone'u "iPhone 13" olarak adlandıracağını söylüyor.

Bunun dışında, aynı ekran boyutlarını, ancak ekranın üst kısmında daha küçük bir çentik, bu haftanın başlarında Portre modunun bir video versiyonu, daha hızlı bir A15 yongası ve 120 Hz yenilemeli ProMotion ile bildirildiği gibi yeni kamera özellikleri bekliyor.

Apple Watch Series 7 ve Fitness+

Gurman, Apple Watch Series 7 için daha hızlı bir işlemcinin yanı sıra daha düz ekranlar ve güncellenmiş ekran teknolojisi ile "biraz yeniden tasarım" bekliyor. Birkaç aydır Apple'ın bir sonraki Saat'e daha düz bir tasarım getireceği konuşuluyordu.

Şirketin ayrıca Apple Fitness+ aboneleri için Time to Run ve Audio Meditations sınıfları ile Yürüme Zamanı özelliğinin varyasyonlarını hazırladığını söyledi.

AirPod'lar 3

Gurman, bir sonraki giriş seviyesi AirPods modelinin "yeni bir kulak içi şekli ve daha kısa gövdeler de dahil olmak üzere AirPods Pro'ya daha yakın bir tasarıma" sahip olacağı bahsini ikiye katlıyor. Bunun "2016'da piyasaya sürülen ilk modelden bu yana Apple'ın AirPods serisinin bu bölümündeki en önemli güncelleme" olacağını söyledi.

Söylentiler ayrıca, yeni tasarımı sesi daha iyi yalıtmaya yardımcı olmasına rağmen, bir sonraki giriş seviyesi AirPod'ların ANC veya Şeffaflık Moduna sahip olmayacağını öne sürüyor.

Yaklaşan AirPods 3 hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

iPad mini 6 ve iPad 9

Gurman, yeni iPad mini 6'nın "daha ince kenarları ve baştan aşağı yeniden tasarımıyla Apple hayranlarının favorisi olmaya aday" olduğunu yazıyor.

Kaynaklarımız, söylentilerin yanı sıra, 9to5Mac'ten Chance Miller, bir sonraki mini modelin bir A15 yongası, USB-C konektörü ve iPad Air ve iPad Pro'ya benzer bir manyetik Akıllı Konektöre sahip olacağını özel olarak keşfetti.

Ve bir sonraki giriş seviyesi iPad'i arıyorsanız Gurman şöyle diyor: "Ayrıca öğrenciler için daha ince ve daha hızlı bir dokuzuncu nesil iPad geliyor."

MacBook Pro Gelecek Mi?

Bir sonraki MacBook Pro'nun Eylül etkinliği sırasında açıklanması beklenmese de Gurman, yenilenen M1X çipli 14 inç ve 16 inç MacBook Pro'ların mevcut MacBook Pro iki yıllık dönemine ulaştığında hala satışa çıkması gerektiğini söylüyor.

Önümüzdeki birkaç ay, Apple kullanıcıları ve şirketin kendisi için kesinlikle çok heyecan verici olacak.

Son Haberler