Apple iOS 17 için sabırsızlanıyor! Bakın iOS 17 ile hangi özellikler gelecek

Apple iOS 17 için sabırsızlanıyor! Bakın iOS 17 ile hangi özellikler gelecek
Heyecan verici bir bekleyiş başladı: iOS 17! Apple tarafından yakın zamanda duyurulan iOS 17, iletişim uygulamalarında büyük geliştirmeler sunacak. Apple kullanıcıları, sabırsızlıkla beklenen iOS 17 güncellemesiyle birlikte bir dizi yeniliğe kavuşacak. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcılar, yeni özellikler ve iyileştirmeler sayesinde işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Heyecan dolu bu güncellemeyle birlikte iOS 17, kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak. Ayrıntılar

Apple, heyecanla beklenen iOS 17'yi duyurdu ve iletişim deneyimini geliştiren büyük bir sürüm olduğunu belirtti. Bu güncelleme iletişim uygulamalarında önemli geliştirmeler ve bir dizi yenilik sunuyor. Kullanıcılar artık daha akıllı metin girişi yapabilecek ve AirDrop ile dosya paylaşımı daha kolay hale gelecek. Apple'ın düzenlediği etkinlik sonrasında iOS 17 güncellemesini alacak iPhone modelleri de belirlendi.

IOS 17 YENİ GÜNCELLEMELER

İOS

Tüm iMessage uygulamalarınız artık tek bir yerde olacak. Fotoğraf, sesli mesaj ve konum gibi en sık gönderdiğiniz şeyleri yeni artı düğmesine dokunarak bir arada görüntüleyebileceksiniz. Ekranı yukarı kaydırarak diğer iMessage uygulamalarınızı görüntüleyebileceksiniz.

Yanıtlamak istediğiniz ilk mesaja hızlıca gidebilmek için yeni bir ok simgesi kullanılarak kaldığınız yer gösterilecek. Şimdi herhangi bir mesajı sağa kaydırarak kolayca yanıtlayabileceksiniz.

Durum Denetleme özelliği sayesinde sevdiklerinize güvenle ulaştığınızı bildirebileceksiniz. Örneğin, evinize vardığınızda arkadaşınıza veya ailenizden birine bildirim gönderilecek.

Arama filtreleri kullanarak sonuçları hızlıca daraltabilecek ve aradığınız mesajı kolayca bulabileceksiniz.

Artı düğmesiyle konumunuzu paylaşabilecek veya bir arkadaşınızın konumunu isteyebileceksiniz. Konum paylaşıldığında bunu sohbetinizin içinde doğrudan görüntüleyebileceksiniz.

Görüşmeleriniz sırasında eğlenceli 3D artırılmış gerçeklik efektleriyle tepkilerinizi ifade edebileceksiniz. Tek bir el hareketiyle kalp, konfeti, havai fişek gibi efektleri kullanabileceksiniz.

Yakında, tanıdığınız biri sizi aradığında iPhone ekranınızı kaplayan fotoğraflar veya Memoji içeren özel kişi duvar kağıtları ayarlayabileceksiniz. Bu özellik üçüncü taraf sohbet uygulamalarıyla da uyumlu olacak.

Sesli mesajlar artık metne dönüştürülerek yazılı olarak okunabilecek. Böylece mesajları anında okuyabilecek ve dinlemeyi daha sonra erteleyebileceksiniz.

Yeni çıkartma çekmecesi sayesinde tüm Canlı Çıkartmalarınıza, emoji'lerinize, Memoji'lerinize ve diğer çıkartma paketlerinize tek bir yerden erişebileceksiniz. Çıkartmalarınız iCloud ile senkronize olacak, bu sayede iPhone, iPad ve Mac aygıtlarınızda hepsini kullanabileceksiniz.

iOS 17, Apple kullanıcılarına iletişim deneyiminde önemli yenilikler sunacak ve işlemlerini daha hızlı ve kolay hale getirecek. Bu güncelleme ile birlikte iletişim uygulamalarında daha verimli bir şekilde etkileşimde bulunabileceksiniz.

Son Haberler