Apple'dan kritik güncelleme: Güvenliğiniz için hemen watchOS 8.8.1 sürümüne güncelleyin

Apple'dan kritik güncelleme: Güvenliğiniz için hemen watchOS 8.8.1 sürümüne güncelleyin
Güncellemeler konusunda istikrarlı adım atan Apple, iOS 17, iPadOS 17 ve watchOS 10 güncellemesini beta olarak kullanıcılara sundu. Şimdi ise eski kullanıcıları bekleyen yeni bir güncelleme daha var. İşte watchOS 8.8.1 ile yapılan değişiklikler.

Yazılım güncelleme ve güvenlik konusunda önemli işler ortaya koyan Apple, son birkaç haftadır iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10 beta güncellemeleriyle meşgul.

Teknoloji devi yeni işletim sistemlerinin üzerine çalışsa da, eskilerini de unutmuyor. Öyle ki Apple Watch kullanıcıları için kritik bir güvenlik sorununu gideren yeni güncelleme yayınlandı.

watchOS 8.8.1'i hemen yükleyin

Apple, eski modeller için watchOS 8.8.1 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme önemli bir güvenlik açığını kapatıyor ve Apple tüm kullanıcıların bir an önce yüklemesi gerektiğini söylüyor.

watchOS 10 beta güncellemeleri de devam ediyor

Buna ek olarak Apple, yeni akıllı saatleri için de watchOS 10'u beta olarak sunmaya devam ediyor. Teknoloji devi henüz birkaç gün önce watchOS 10 Beta 2 güncellemesini yayınladı.

watchOS 10 sistemi, saat düğmeleri için kişiselleştirme seçeneklerini zenginleştiriyor.Kullanıcılar, tercihlerine göre farklı işlevleri ayarlamak için dijital kurma koluna basabiliyor ve öne çıkan yeni saat yüzleri ile kişiselleştirebiliyor.

Son Haberler