Bayağı ses getirdi! İşte 7 günde TOGG için ön sipariş sayısı

Bayağı ses getirdi! İşte 7 günde TOGG için ön sipariş sayısı
Togg'un ilk modeli T10X için ön sipariş süreci devam ediyor. Togg'un sosyal medya hesabından paylaşılan bir video ile 7 günde gelen ön sipariş sayısını açıklandı. İşte detaylar...

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla 7 günde gelen ön sipariş sayısını paylaştı. Verilen bilgiye göre, Togg'un ilk modeli T10X için 7 günde 100 bin ön sipariş verildi.

Togg'un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "7 günde 100 bin ön sipariş. < Teşekkürler Türkiye > Heyecan http://Togg.com.tr ve Trumore uygulamasında devam ediyor." denildi.

Bu yıl içinde sahipleriyle buluşacak 12 bin T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş süreci 27 Mart'a kadar devam edecek. Ön sipariş süreci içinde Trumore uygulaması ya da Togg'un internet sitesi üzerinden Tru.ID oluşturan kullanıcı, havale ya da kredi kartı aracılığıyla Trumore e-Cüzdan'a 60 bin lirayı aktardıktan sonra ön sipariş vermek istedikleri T10X'i konfigüre edip ön ödemeyi yaparak çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Dijital çekiliş, 28 Mart'ta noter huzurunda yapılacak.

Son Haberler