Binance bu kripto paralar ile yollarını ayırıyor!

Binance bu kripto paralar ile yollarını ayırıyor!
Popüler kripto para borsası Binance önemli bir haberle yatırımcıların karşısına çıktı. Şirket, çok yakında bazı kripto paraları artık listelemeyeceğini kullanıcılarıyla paylaştı. 11 Ağustos tarihinde toplamda yedi birimin artık uygulamada yer almayacağı belirtildi. İşte o kripto paralar...

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük borsası olarak görülen Binance, EasyFi (EZ), Quantstamp (QSP), Bread (BRD), Nexus (NXS), Navcoin (NAV), Moeda Loyalty Points (MDA) ve Spartan Protocol (SPARTA) kripto paralarını liste dışı bırakacağını açıkladı.

İlgili kripto paraların; EZ/BTC, EZ/ETH, QSP/BTC, BRD/BTC, BRD/ETH, NXS/BTC, NAV/BTC, MDA/BTC ve SPARTA/BNB işlem çiftleri 11 Ağustos günü TSİ 12’den itibaren Binance’te olmayacak. Delist işleminden sonra bu işlem çiftlerindeki tüm emirler de iptal edilmiş olacak.

Ayrıca bu kripto paraların borsaya yatırma işlemleri 12 Ağustos TSİ 03.00’dan, çekim işlemleri de 12 Kasım günü yine saat 03.00’dan itibaren yapılamayacak.

binance-bu-kripto-paralar-ile-yollarini-ayiriyor-2.jpg

Gelen açıklama sonrası liste dışı bırakılacak conilerde büyük düşüş meydana geldi.

Borsadan yapılan açıklamada bu tür kripto para ve token’ların delist edilme sürecinde çeşitli kriterlere bakıldığı ve;

  • Ekip projesine bağlılık,
  • Gelişimde seviye ve kalitenin artması,
  • İşlem hacmi ve likidite olması,
  • Saldırılara karşı koruma ve istikrar bulunması,
  • Ağ ve akıllı kontrat istikrarının yakalanması,
  • Yatırımcılarla düzenli iletişim kurulabilmesi,
  • Borsanın projede işlerin nasıl gittiğiyle ilgili sorularına cevap verilebilmesi,

Sağlıklı bir ekosisteme fayda sağlanması konusundaki beklentilerin daha fazla karşılanamaması durumunda her ripto para ve token’ın liste dışı bırakılacağı belirtildi.

Son Haberler