Blockchain sektöründe yeni evlilik: Aptos Labs ve MoonPay'den yeni ortaklık

Blockchain sektöründe yeni evlilik: Aptos Labs ve MoonPay'den yeni ortaklık
Layer 1 ağı Aptos, MoonPay ile entegrasyon için el sıkıştı.

Blockchain sektöründe hemen hemen her gün yeni bir ortaklık ile karşılaşmak oldukça normal bir hâle geldi. Öyle ki sektörün içerisinde bulunduğu zor durum dahi gelişimin hızını kesmeye yetmiyor. Bu noktada projelere kendi roadmap'leri üzerinde aktif olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Son olarak bir ortaklık haberi de Aptos Labs ve MoonPay'den geldi. Layer 1 ağı Aptos, MoonPay ile entegrasyon için el sıkıştı.

Aptos Blockchain ağı, geçmiş genlerinde bulundurduğu Meta'nın gözü yaşlı projesi Diem ve Libra'nın kodları ile başarılı gelişimini sürdürüyor. Her ne kadar zaman zaman topluluk tarafından eleştiri yağmuruna tutulsa da çalışmalarını sürdüren ağ, yeni bir ortaklık daha kurarak ekosistemini biraz daha genişletmiş oldu.

MoonPay ile gerçekleştirilen bu yeni ortaklık ile birlikte duyurulan yeni entegrasyon, MoonPay'in teklifleri aracılığıyla Aptos ekosistemine katılmayı kolaylaştıracak.

Konu hakkında açıklama yapan MoonPay başkan yardımcısı Bree Blazak şu ifadelere yer verdi: "Büyüyen Aptos ekosistemiyle ilk olarak Petra cüzdanı aracılığıyla entegre olmak, özellikle Blockchain genişledikçe ve kullanımı arttıkça, misyonumuzu yerine getirmek için başka bir adım"

Kaynak: Chip

Son Haberler