Bu fırsat kaçmaz! Martı uygulamasından yüzde 50 indirim avantajı

Bu fırsat kaçmaz! Martı uygulamasından yüzde 50 indirim avantajı
Scooter ve e-moped araçları ile kullanıcılarına geniş çaplı bir ulaşım hizmeti sunan Martı uygulaması bugün New York Borsası'na açıldı. Şirket bu önemli gelişmeyi kullanıcılarıyla birlikte kutlamak için yapılan tüm yolculuklarda yüzde 50 indirim getirdi! Yalnızca bugün geçerli olacak kampanyanın tüm detaylarını sizler için bir araya getirdik. İşte ayrıntılar...

New York Borsası'nda halka arz için geri sayımı başlatan Martı, bunun şerefine bugün tüm sürüşlerde yüzde 50 indirim uyguluyor. Tüm şehirlerde ve tüm kiralama tiplerinde bugün yüzde 50 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Yüzde 50 indirim kampanyasından faydalanmak için herhangi bir ek işlem yapmak gerekmiyor. Bugünkü kiralamaların ödeme aşamasında yüzde 50 indirim otomatik olarak yansıtılacak.

bu-firsat-kacmaz-marti-uygulamasindan-yuzde-50-indirim-avantaji-2.jpg

2018 yılında kurulan Martı, kısa sürede büyük yükseliş yakalayarak adından tüm dünyada söz ettirdi. Martı, bu yılın dördüncü çeyreğinde ABD New York Borsası’nda MRT sembolü ile işlem görecek. Şirket, brüt 280 milyon dolar nakit girişi bekliyor. Sermayedeki artış sayesinde Martı daha fazla bölgede, daha fazla araçla hizmet verecek. Ayrıca scooter ve e-moped araçlarına alternatif farklı araç tipleri de Martı uygulamasına eklenecek.

Son Haberler