Bu teknoloji, kârlılığı 2 katına çıkarabilir

Bu teknoloji, kârlılığı 2 katına çıkarabilir
İleri teknolojileriyle üretim yönetimini dijitalleştiren Doruk, Win Eurasia Fuarı’nda çok sayıda sanayici ile devrim niteliğindeki ProManage Cloud’u buluşturdu

Bugüne kadar aralarında dünya devi birçok sanayi kuruluşunun da olduğu 300’den fazla fabrikanın dijital dönüşümünü gerçekleştiren Doruk, sektörün en büyük ve prestijli fuarlarına katılmaya devam ediyor. Son olarak dijital dönüşümün kalbinin attığı Win Eurasia Fuarı’nda katılan şirket, üretim hızını en az yüzde 100 oranında artırma fırsatı sunan ProManage Cloud ile dört gün boyunca fuarda yer aldı.

Fuarın ilgi odağı olan ProManage Cloud, yüzde 100 üretim hızı artışı sağlıyor

Sanayi ekosisteminin buluştuğu Win Eurasia Fuarı’nda yer alan Doruk, “Dijitalleşmeyen sanayici kalmayacak” mottosuyla sergilediği ProManage Cloud ile fuarın ilgi odağı oldu. Her sektörden sanayicinin tüm dijitalleşme ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla hazırlanan ProManage Cloud, dijital dönüşümün önündeki tüm engelleri ortadan kaldırarak üretimde dijitalleşmede oyunun kurallarını yeniden yazıyor. IoT temelli bir üretim yönetimi (MES/MOM) sistemi olan ProManage Cloud, makine duruşlarını görmeye ve hataları tespit ederek aksiyon almaya destek oluyor; üretim hızını en az yüzde 100 oranında artırma fırsatı sunuyor.

Tek bir makine için 300 TL ile dijitalleşme

Fuarda üretim verimliliğini artırmak isteyen üreticilerin markajına girmeyi başaran ProManage Cloud, adım adım dijitalleşme sunmasıyla öne çıkıyor. Firmaların farklı ihtiyaçlarına göre hazırlanan “İşletmem Cepte, İşletmem Dijital, İşletmem Entegre ve İşletmem Akıllı” olmak üzere dört farklı abonelik seçeneği sunan sistem, sadece bir asgari maaş ile dijital dönüşüme adım atma imkânı yaratıyor. Tek bir makine için ayda 300 TL gibi küçük bir bedel ile makinenin ve işletmenin durumunu mobil cihazlardan izlemeye ve geri dönük analizler ile iyileştirmeler yapmaya olanak sağlıyor. Bu bedel ile işletmenin verimliliğini yüzde 100 artırarak yatırımın geri dönüş süresini birkaç güne indiriyor. ProManage Cloud, en kolay kapsamdan en gelişmiş kapsama kadar aynı altyapı üzerinde ilerleyebiliyor ve sonraki zamanlarda daha gelişmiş bir sistem ihtiyacı duyulduğunda bir telefonla üst işlevlere anında sahip olunabiliyor.

Son Haberler