DJI Avata dudak uçuklatan fiyatı ile piyasaya tanıtıldı!

DJI Avata dudak uçuklatan fiyatı ile piyasaya tanıtıldı!
DJI Avata drone modeli bugün resmen piyasaya tanıtıldı. Güçlü teknik özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken cihazla alakalı tüm detayları sizler için bir araya getirdik. İşte ayrıntılar...

DJI Avata şık tasarımı ve dikkat çeken özellikleriyle tanıtıldı. Yeni drone modeli, yüksek satış fiyatıyla karşımıza çıktı. İşte detaylar...

DJI, yeni DJI Goggles 2 video başlığı ile çalışmak üzere yapılmış Avata adlı yeni bir sinematik drone modelini duyurdu. Ürün önceki birinci şahıs bakış (FPV) sinematik modeliyle aynı kategoride olsa da dört pervanesini koruyan pervane korumalarına sahip. Ek olarak Avata, yarışçıların hızına ve çevikliğine sahip olacak şekilde tasarlanırken pürüzsüz ve canlı görüntüler yakalayabilmek için gereken stabilizasyon teknolojisini de bünyesinde barındırıyor.

dji-avata-dudak-ucuklatan-fiyati-ile-piyasaya-tanitildi-1.jpg

DJI Avata Özellikleri

Avata video çekerken havada durabiliyor, bir yarışçı gibi hızlanabiliyor ve dar yerlere girip çıkabiliyor. Ürün yeniden şarj edilmeden önce bataryası 18 dakikaya kadar dayanabiliyor. Drone 48 milyon etkin piksele sahip 1/1.7 inç CMOS sensör, f/2.8 diyafram açıklığına ve ultra geniş açılı merceğe sahip stabilize bir kamera ile donatılmış. Kamera, 60 FPS’de 4K videolar ve 50, 60, 100 veya 120 FPS’de 2.7K videolar çekebiliyor. Ürünün 20 GB dahili depolama sahip olduğunu da belirtelim.

Avaya, mevcut DJI FPV Remote Controller 2 ve DJI FPV Goggles V2 kullanılarak kontrol edilebilme desteğine sahip. DJI Goggles 2, markanın selefinden daha net bir mikro-OLED ekrana ve ayarlanabilir diyoptriye sahip yeni nesil video başlığı olarak karşımıza çıkıyor. Sürükleyici bir birinci şahıs izleme deneyimi için drone canlı görüntülerini kullanıcının telefonundan veya bilgisayarından kablosuz olarak aktarabiliyor. Son olarak DJI Motion Controller’ın pilotlara tek elle karmaşık uçuş manevraları yapma olanağı sağladığını da belirtelim.

dji-avata-dudak-ucuklatan-fiyati-ile-piyasaya-tanitildi-2.jpg

DJI Avata Fiyatı ve Çıkış Tarihi

DJI Avata satışa sunulmuş durumda. Ürün kendi başına 579 euro fiyat etiketi taşıyor. DJI Goggles 2 ve bir DJI Motion Controller içeren set ise 1.429 euro.

Son Haberler