Elon Musk'ın çekingenliği Mark Zuckerberg'ü de isyan ettirdi

Elon Musk'ın çekingenliği Mark Zuckerberg'ü de isyan ettirdi
Elon Musk ile Mark Zuckerberg arasında olması planlanan ama bir türlü tarihi ve yeri belli olmayan dövüş artık Mark Zuckerberg'ü de sitem ettirdi. Musk iddiayı ortaya attı atmasına ama bir türlü dövüşü netleştirmeye yanaşmıyor.

Son birkaç ayı, X (Twitter) patronu Elon Musk ve Meta'nın patronu Mark Zuckerberg'ün arasında -güya- gerçekleşecek olan dövüş ve bu dövüş hakkındaki haberlerle geçirdik. Dönüp bakınca buna anlam vermek zor olsa da bir noktada hepimiz "artık bitsin gitsin" demeye başladık.

Çünkü bu ikiliden ne zaman biri bir adım atsa diğeri sessiz kalıyordu. En son Mark Zuckerberg, dövüş için 26 Ağustos'un uygun olduğunu söylemişti. Fakat Elon Musk'tan henüz bir cevap gelmedi. Bir süre sonra da Zuckerberg, tıpkı bizim gibi "bu dövüş olmayacak sanırım" moduna girdi.

"Sporu ciddiye alan insanlarla devam edeceğim"

Zuckerberg, açıklamasını Threads üzerinden yaptı. Çevirisi ise şu şekilde:

Zuckerberg'ün açıklamasına bakınca hak vermemek elde değil. Tabii sağlık sorunları varsa elbette Elon Musk'ın böyle bir işe girmesi saçma olacaktır. Kim bilir, belki de Elon bir anda çıkıp tarihi ve yeri de belirtebilir. Fakat bu da olmazsa Elon Musk ile Mark Zuckerberg arasındaki kafes dövüşü rafa kalkabilir.

Bahçede alıştırma kısmına değinmek gerekirse...

Daha önce Mark Zuckerberg'ün bahçesine kurduğu ring, eşinin tepkisiyle birlikte gündem olmuştu. Şimdiyse Walter Isaacson'un paylaştığı gönderiye göre ikili arasında geçen mesajlaşmada Elon, Palo Alto'da olacağını söylüyor ve Zuckerberg'ün ringinde bu dövüşü gerçekleştirmeyi teklif ediyor.

Son Haberler