Elon Musk'tan sonra her şey değişti: X artık o özelliği de kaldırdı!

Elon Musk'tan sonra her şey değişti: X artık o özelliği de kaldırdı!
X (Twitter), platforma giriş yapmadan profillere girildiğinde gönderileri kronolojik olarak göstermeyi sağlayan özelliği kaldırdı. Artık gönderiler beğeni sayısına göre sıralanıyor. Elon Musk'ın platformu satın almasıyla birlikte işler adeta tamamen değişti.

Geçtiğimiz yıl Elon Musk'ın yönetimine geçen X (Twitter) ismini değiştirme de dahil birçok değişiklik yaşadı. Şimdi ise kullanıcıların muhtemelen pek fark etmediği önemli bir değişikliğin platformda yaşandığı görüldü.

X, daha önce tweet'ler olarak bilinen gönderileri kronolojik olarak göstermek yerine beğeni sayısına göre göstermeye başladı.

X'e giriş yapmadan profilleri görüntülediğinizde, beğeni sayısına göre yapılan sıralamayla karşılaşıyorsunuz

Bu değişiklik, gelen bilgilere göre ilk olarak temmuz ayı sonunda ortaya çıktı. Bazı kullanıcılar, gizli moddan girildiğinde gönderilerin zamandan ziyade beğeni sayısının çokluğuna göre sıralandığını bu zorunluluk kalktı. Ancak kalkmasına rağmen bazı sorunların yer almaya devam ettiğini görebiliyoruz. Örneğin hesabınız olmadan platforma girdiğinizde yanıtları görüntülemek şu an için mümkün değil. Platformun bunu ne zaman düzelteceğini bilemiyoruz. Ya da düzeltmek isteyip istemediğini...

Son Haberler