Elon Musk'tan yine garip hamle! Adını Harry Bōlz olarak değiştirdi

Elon Musk'tan yine garip hamle! Adını Harry Bōlz olarak değiştirdi
Elon Musk, Twitter ismini değiştirerek Harry Bōlz olarak değiştirerek yine garip bir hamle yaptı. Arkadaş ortamının ilgi çekmek için her şeyi yapan çocuğu gibi sürekli garip çıkışlar yapan Musk yüzünden, Harry Bolz kimdir? yönündeki aramalar trende girdi.

Tesla, SpaceX ve Twitter'ın CEO'su Elon Musk, sürpriz bir hareketle Twitter adını "Harry Bōlz" olarak değiştirerek hayranlarını ve takipçilerini yine şaşkına çevirdi. Herkes "Harry Bōlz kimdir" sorusunun cevabını ararken, internet de teorilerle dolmaya başladı.

Sosyal medya platformunda 135 milyondan fazla takipçisi olan Elon Musk, komik olsun ya da olmasın, ilginç şakalar yapmasıyla bilinen bir isim. Esprili ve öngörülemez çevrimiçi varlığıyla tanınan Musk'ın adını "Harry Bōlz" olarak değiştirme konusundaki kararı, yaygın bir merak uyandırdı.

Gizemi daha da artıran Musk'ın - daha doğrusu "Harry Bōlz" - kısa süre önce "Başkalarının kimliğine bürünmek yanlıştır!" şeklinde bir mesaj yayınlamış olmasıydı. Bu mesaj, isim değişikliğinin anlamı ve amacı hakkında daha fazla spekülasyona yol açıyor.

Halihazırda, sayısız teori ve varsayıma sahne olan "Harry Bōlz" hakkında çok az şey biliniyor. Bazıları, ismin bir kelime oyunu veya içeriden bir şaka olabileceğini düşünürken, diğerleri bunun yaklaşan bir projeyi veya işbirliğini ifade edip etmediğini merak ediyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları "Harry Bōlz"ün Musk'ın yeni bir şakası olduğunu düşünüyor.

HARRY BOLZ KİMDİR SORUSU ARAMALARDA TREND OLDU

2-fbtn.jpg

Elon Musk, Twitter'daki isim değişikliği ve esrarengiz tweet'i için henüz somut bir açıklama yapmasa da, gizemli "Harry Bōlz" kişiliği ile yine ilgiyi üzerine toplamış durumda. İsim değişikliğinin ardından, Google aramalarında "Harry Bölz" en çok aranan terimlerden biri olmuş durumda.

Harry Bōlz'ün Musk'ın geleneksel kripto para tweetleriyle ilgili olabileceğine dair iddialar da var. Ancak sosyal medyada paylaşılan aynı isimli bir token'ın Elon Musk'ın isim değişikliği sonrasında acele yaratılmış olduğu görülüyor ve dolandırıcılık için kullanıldığı şüphesi oldukça kuvvetli.

Son Haberler