Football Manager 2023 Amazon Prime'da ücretsiz oldu

Football Manager 2023 Amazon Prime'da ücretsiz oldu
Football Manager 2023'ün Amazon Prime Gaming'de ücretsiz olarak mevcut olduğu açıklandı. Bu ay içerisinde Prime aboneleri toplamda yedi oyun birden alacaklar. Detaylar haberimizde..

Amazon oyuncuları için özel olarak hazırlanan hizmetlerinden Prime Gaming'in her ay ücretsiz oyunlar ve oyun içeriği sunduğu biliniyor. Bu ayın listesi geçen hafta açıklandı. Eylül ayında abonelerine yedi oyun ulaştıracak olan Amazon Prime Gaming'in ise Football Manager 2023'ü geçtiğimiz gün başlattı.

Football Manager 2023'ü Prime Gaming'de nasıl ücretsiz edinebilirim?

Futbolun kült klasiklerinden birisi olan Football Manager 23, sınırlı bir süre için Amazon Prime'da ücretsiz olarak izlenebilir. İlk olarak 2022'nin sonlarında piyasaya sürülen FM23, kullanıcıların derinlemesine futbol menajerleri olmalarına olanak tanıyor.

Popüler oyunlara ücretsiz sahip olmak istiyorsanız sadece Amazon Prime üyesliğinizi başlatmanız yeterli. Amazon Prime Türkiye'nin aylık ücreti 39 TL'dir. Aboneliğinizin bir parçası olarak Prime Video ile Prime Gaming hizmetlerine erişim elde edersiniz.

Football Manager 2023 Amazon Prime'da ücretsiz oldu

Amazon bu ay Prime Gaming hizmetinde yedi oyun sunacak. Bu ayki paketin başlangıç ​​sinyali FM2023 oldu. Ayrıca bu kampanyanın 1 ay sürdüğünü, dolayısıyla 699 TL'lik oyun için hızlı davranmanız gerektiğini de unutmayın. Eylül ayında Prime Gaming'de satışa sunulacak tüm oyunları şöyle:

7 Eylül - Football Manager 2023

14 Eylül - Ozymandias: Bronze Age Empire Sim

Absolute Tactics: Daughters of Mercy

21 Eylül - Dexter Stardust: Adventures in Outer Space

Shotgun King: The Final Checkmate

28 Eylül - Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition

Hundred Days: Winemaking Simulator

Artık Football Manager 2023 hesabınızı Football Manager 2024'e taşıyabileceğinizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, oyuna başladığınızda sıfırdan başlamanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Son Haberler