Getir satın aldı n11'in renkleri değişti

Getir satın aldı n11'in renkleri değişti
Getir’in satın almasıyla birlikte n11’in geçirdiği dönüşümü anlatan reklam filmi yayına girerken, markanın renklerinde de değişim oldu.

n11, Getir'in satın almasının ardından bu birlikteliği, yayınladığı yeni reklam filmiyle duyurdu. Getir ailesine katılan n11'deki değişim, markanın logosundaki uğur böceği renklerinin kırmızı ve siyahtan, mor ve sarı renge geçmesiyle değişime uğradı. n11'in yenilenen logosuyla birlikte sloganını da paylaştığı reklam filminde, "10 üzerinden 11'lik alışveriş" vurgusu; markanın yeni bir deneyim sunmaya hazırlandığını belirtiyor.

Önümüzdeki dönem ile ilgili konuşan n11 CEO'su Nihal Dindar Akın, "n11, Türkiye e-ticaret sektöründe her zaman yenilikçi ve öncü bir oyuncu oldu, bir süredir de büyük bir dönüşümün içerisinde. Bugün dönüşümün ilk çıktıları olan yeni renklerimizi, logomuzu, mottomuzu ve konsept tasarımlarla daha keyifli hale gelen yeni arayüzümüzü kullanıcılarımızla ve iş ortaklarımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Reklam filmimizde de belirttiğimiz gibi kullanıcılarımıza "10 üzerinden 11'lik" bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeniliklerimizi duymaya devam edeceksiniz" dedi.

n11, yeni reklam sesini sosyal medya yarışmasıyla buldu

n11'in yeni jingle'ının sesini bulmak için gerçekleştirdiği ödüllü yarışma büyük ilgi gördü. Binlerce kişinin katılımıyla büyük ses getiren yarışma sosyal medyada toplam 1.3 milyon etkileşim aldı.

Finale kalan yarışmacıların canlı performansları; Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, n11 CEO'su Nihal Dindar Akın, müzisyen Özer Atik ve vokal koçu Doğan Cem'in yer aldığı jüri tarafından değerlendirildi. Ses, performans, yaratıcılık, farklılık ve temaya uygunluk kriterlerinin yer aldığı yarışmanın kazananı Melsum Erdost, n11 reklamlarının yeni sesi oldu.

Son Haberler